Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 386 "2020-2022 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 508 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 7658 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 386 "2020-2022 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6698 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "722 826,0" сандары "702 509,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "626 326,0" сандары "606 009,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "1 172 816,5" сандары "1 100 183,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-449 990,5" сандары "-397 674,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "449 990,5" сандары "397 674,8" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 386 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2020 года № 508. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2020 года № 7658. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 386 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6698, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "722 826,0" заменить цифрами "702 509,0";
поступления трансфертов – цифры 626 326,0 заменить цифрами "606 009,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "1 172 816,5" заменить цифрами "1 100 183,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 449 990,5" заменить цифрами "-397 674,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "449 990,5" заменить цифрами "397 674,8";

қарыздар түсімі – "408 525,0" сандары "356 209,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы
Р. Мусенова

поступление займов – цифры "408 525,0" заменить цифрами "356 209,3".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова