Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 452 "Мұғалжар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 350 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7711 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 452 "Мұғалжар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6498 тіркелген, 2019 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі тақырыбында "коэффициентерін" сөзі "коэффициенттерін" сөзімен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі қаулының 1 тармағында "коэффициентері" сөзі "коэффициенттері" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұғалжар аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в постановление акимата Мугалжарского района от 27 ноября 2019 года № 452 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Мугалжарскому району"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 ноября 2020 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7711
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 27 ноября 2019 года № 452 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6498, опубликованное 29 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке указанного постановления на казахском языке слово "коэффициентерін" заменить словом "коэффициенттерін";
в пункте 1 постановления на казахском языке слово "коэффициентері" заменить словом "коэффициенттері";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мугалжарский районный отдел экономики и бюджетного планирования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің жектекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі А. Шериязданов
КЕЛІСІЛДІ:
"Мұғалжар ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________С. Мұқанов

2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Мугалжарского района А. Шериязданов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Мугалжарскому району"
______________ Муканов С.