Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Темір ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 252 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7748 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабына сәйкес, Темір ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Темір ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Темір ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Темір ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі Ж. Батырхан
Темір ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 252 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Темір ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Темирскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 30 ноября 2020 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7748
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Темирскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Темирского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) обеспечить размещение данного постановления на интернет–ресурсе акимата Темирского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района Ж. Батырхан
Приложение к постановлению акимата Темирского района от 30 ноября 2020 года № 252
Схемы пастбищеоборотов в Темирском районе на основании геоботанического обследования пастбищ