Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 548 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7803 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6626 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "9 967 809" сандары "9 606 126" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "7 067 309" сандары "6 705 626" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "10 892 024,5" сандары "10 513 634,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу – "117 540,3" сандары "108 808,3" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "90 970" сандары "138 518,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) – "–1 041 755,8" сандары "– 1 016 316,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "1 041 755,8" сандары "1 016 316,8 сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшада:
"143 800" сандары "45 699" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53 874" сандары "52 674" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшада:
"90 908" сандары "68 090" сандарымен ауыстырылсын;
10) тармақшада:
"9 281" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
12) тармақшада:
"749 392" сандары "756 333" сандарымен ауыстырылсын;
13) тармақшада:
"341 432" сандары "258 477" сандарымен ауыстырылсын;
14) тармақшада:
"31 152" сандары "30 133" сандарымен ауыстырылсын;
14-2) тармақшада:
"25 200" сандары "23 650" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 14-6) тармақшамен толықтырылсын:
"14–6) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары мұғалімдерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 18 000 мың теңге.";
7 тармақта:
4-1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2020 года № 548. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2020 года № 7803. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6626, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 967 809" заменить цифрами "9 606 126";
поступления трансфертов – цифры "7 067 309" заменить цифрами "6 705 626";
в подпункте 2):
затраты – цифры "10 892 024,5" заменить цифрами "10 513 634,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "117 540,3" заменить цифрами "108 808,3";
бюджетные кредиты – цифры "90 970" заменить цифрами "138 518,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "–1 041 755,8" заменить цифрами"–1 016 316,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "1 041 755,8" заменить цифрами "1 016 316,8";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "143 800" заменить цифрами "45 699";
в подпункте 2):
цифры "53 874" заменить цифрами "52 674";
в подпункте 9):
цифры "90 908" заменить цифрами "68 090";
в подпункте 10):
цифры "9 281" заменить цифрами "0";
в подпункте 12):
цифры "749 392" заменить цифрами "756 333";
в подпункте 13):
цифры "341 432" заменить цифрами "258 477";
в подпункте 14):
цифры "31 152" заменить цифрами "30 133";
в подпункте 14-2):
цифры "25 200" заменить цифрами "23 650";
дополнить подпунктом 14-6) следующего содержания:
"14–6) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта 18 000 тысяч тенге.";
в пункте 7:
в подпункте 4-1):