Карантинді алу және Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 2 "Қайыңды ауылдық округінің Бабатай ауылы аумағына карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 6917 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 2-14-17/48 ұсынысы негізінде Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі Бабатай ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин алынсын.
2. Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 2 "Қайыңды ауылдық округінің Бабатай ауылына карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6776 тіркелген, 2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі
Р. Рашев

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 21 января 2020 года № 2 "Об установлении карантина на территории села Бабатай Каиндинского сельского округа"
Решение акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 26 марта 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2020 года № 6917
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункту 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2020 года за № 2-14-17/48 аким Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории села Бабатай Каиндинского сельского округа Темирского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Каиндинского сельского округа Темирского района от 21 января 2020 года № 2 "Об установлении карантина на территории села Бабатай Каиндинского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6776, опубликованное 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каиндинского сельского округа
Р. Рашев