Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 393 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 6967 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6655 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кiрiстер
"491 366" сандары "565 351" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"479 649" сандары "553 634" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"491 366" сандары "569 824,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-4 473,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"0" саны "4 473,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
"0" саны "4 473,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
И. Бергалиев
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин
Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы
№ 393 шешіміне қосымша

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2020 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2020 года № 6967. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы" (загеристрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6655, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "491 366" заменить цифрами "565 351";
в том числе:
поступление трансфертов
цифры "479 649" заменить цифрами "553 634";
в подпункте 2):
затраты
цифры "491 366" заменить цифрами "569 824,7";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифру "0" заменить цифрами "-4 473,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифру "0" заменить цифрами "4 473,7";
используемые остатки бюджетных средств
цифру "0" заменить цифрами "4 473,7".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
И. Бергалиев
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин
Приложение к решению Уилского районного маслихата от 30 марта 2020 года № 393