Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ойыл ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 111 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 7246 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1- тармағының 10) тармақшасына, 37- бабының 1, 2 – тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабының 1- тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ойыл ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ойыл аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 111 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп- қарау негізінде Ойыл ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Уилскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 3 июля 2020 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июля 2020 года № 7246
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31, пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Уилскому району на основании геоботанического обследования пастбищ, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев
Приложение к постановлению акимата Уилского района от 3 июля 2020 года № 111
Схема пастбищеоборотов по Уилскому району на основании геоботанического обследования пастбищ