Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 24 "Ойыл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 418 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 7249 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 24 "Ойыл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4989 тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Коздигарин
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин

О признании утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 7 июня 2016 года № 24 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Уилском районе"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 1 июля 2020 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июля 2020 года № 7249
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уилского районного маслихата от 7 июня 2016 года № 24 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Уилском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4989, опубликованное 15 июля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Коздигарин
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин