Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 қарашадағы № 175 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7621 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ойыл аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ойыл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Майланов
"_" ______________ 2020 жыл
Ойыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 6 қарашадағы
№ 175 қаулысына қосымша
Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Об утверждении коэффициента зонирования учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 6 ноября 2020 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2020 года № 7621.
Примечание ИЗПИ.
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Уилский районный отдел экономики и бюджетного планирования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Уилского района А. Казыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Уилскому району"
Б.Майланов
"__" ______________ 2020 год
Приложение к постановлению
акимата Уилского района
от 6 ноября 2020 года № 175
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району
Примечание ИЗПИ!