Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 106 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 7581 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылдың 27 шілдедегі қорытындысының негізінде және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Ойыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылының келесідей атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, "Әл - Фараби";
2 схемалық картаға сәйкес, "Асанқайғы жырау";
3 схемалық картаға сәйкес, "Халел Досмұхамедұлы".
2. "Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округінің әкімі С. Даулеткалиев
Ойыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы
№ 106 шешіміне қосымша

О присвоении наименований безымянным улицам села Уил Уилского сельского округа
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 2 ноября 2020 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2020 года № 7581
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 27 июля 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Уил Уилского сельского округа:
"Әл-Фараби" согласно схематической карте 1;
"Асанқайғы жырау" согласно схематической карте 2;
"Халел Досмұхамедұлы" согласно схематической карте 3.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа С. Даулеткалиев
Приложение к решению акима Уилского сельского округа от 2 ноября 2020 года № 106