Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 408 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 547 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7811 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 408 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6788 тіркелген, 2020 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "1 193 866,0" сандары "1 175 790,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "1 031 776,0" сандары "1 013 700," сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "1 238 064,6" сандары "1 219 988,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Габбасов
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 20 января 2020 года № 408 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2020 года № 547. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7811. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 20 января 2020 года № 408 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6788, опубликованное 31 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "1 193 866,0" заменить цифрами "1 175 790,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "1 031 776,0" заменить цифрами "1 013 700,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "1 238 064,6" заменить цифрами "1 219 988,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
А. Габбасов
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев