Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 3 "Бөгетсай ауылдық округінің Бөгетсай ауылындағы көшеге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 59 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7847 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Бөгетсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 3 "Бөгетсай ауылдық округінің Бөгетсай ауылындағы көшеге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-12-116 тіркелген, 2010 жылы 26 наурызда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бөгетсай ауылдық округінің Бөгетсай ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы";
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Бөгетсай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бөгетсай ауылындағы атауы жоқ көшеге Тахау Байсадақов атауы берілсін".
2. "Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөгетсай ауылдық округінің әкімі М. Суиналин

О внесении изменений в решение акима Богетсайского сельского округа от 26 февраля 2010 года № 3 "О присвоении названия улице в селе Богетсай, Богетсайского сельского округа"
Решение акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 25 декабря 2020 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2020 года № 7847
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Богетсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Богетсайского сельского округа от 26 февраля 2010 года № 3 "О присвоении названия улице в селе Богетсай, Богетсайского сельского округа" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-116, опубликованное 26 марта 2010 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
заголовок решения изложить в новой редакции:
"О присвоении наименования безымянной улице в селе Богетсай Богетсайского сельского округа";
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, исполняющий обязанности акима Богетсайского сельского округа РЕШИЛ:";
пункт 1 решения изложить в новой редакции:
"1. Присвоить безымянной улице в селе Богетсай наименование Тахау Байсадакова".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Богетсайского сельского округа М. Суиналин