Қауымдық сервитутін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 90 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 7067 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69 және 71-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Шалқар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 20 апреля 2020 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 апреля 2020 года № 7067
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Алюминий Казахстана" Акционерлік қоғамымен пайдалы қазбаларды барлау үшін жер учаскелерді жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2025 жылдың 7 тамызына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. "Шалқар аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

1. Установить публичный сервитут на земельные участки для разведки полезных ископаемых Акционерным обществом "Алюминий Казахстана" без изъятия земельных участков у землепользователей сроком до 7 августа 2025 года, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Шалкарский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы қаулыны, оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Б. Каниев
Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 90 қаулысына қосымша
"Алюминий Казахстана" Акционерлік қоғамымен пайдалы қазбаларды барлау үшін қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелері
Жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы алаңы (гектар)
Кадастр нөмірі
Жер учаскесiнiң
орналасқан жерi
1
"Сәрсенғали"
шаруа қожалығы

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шалкарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Б. Каниев
Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 20 апреля 2020 года № 90
Земельные участки землепользователей для разведки полезных ископаемых Акционерным обществом "Алюминий Казахстана", на которых устанавливается публичный сервитут
Наименование землепользователей
Общая площадь (гектар)
Кадастровый номер
Местонахождение
земельного участка
1
Крестьянское хозяйство
"Сарсенгали"