Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 418 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 500 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 7234 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 418 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6705 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "41977,1" сандары "41047,1" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "742,0" сандары "882,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "785,1" сандары "757,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "40450,0" сандары "39408,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "41977,1" сандары "41047,1" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
7 тармақта:
бірінші абзацында:
"18305,0" сандары "17263,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 418 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2020 года № 500. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2020 года № 7234
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 418 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6705, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "41977,1" заменить цифрами "41047,1";
налоговые поступления – цифры "742,0" заменить цифрами "882,0";
неналоговые поступления – цифры "785,1" заменить цифрами "757,1";
поступления трансфертов – цифры "40450,0" заменить цифрами "39408,0";
в пункте 2):
затраты – цифры "41977,1" заменить цифрами "41047,1".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 32668 тенге.";
в пункте 7:
в абзаце первом:
цифры "18305,0" заменить цифрами "17263,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 500 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 418 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
секретарь маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 26 июня 2020 года № 500
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 418
Бюджет Жанаконысского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы