Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 119 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 наурызда № 5443 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Алматы облысы әкімдігінің "Жер қойнауын пайдалану саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 шілдедегі № 322 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5217 тіркелген, 2019 жылдың 13 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
Алматы облысы әкімдігінің "Кәсіпкерлік саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 шілдедегі № 323 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5216 тіркелген, 2019 жылдың 15 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
2. "Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Тұрдалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 26 марта 2020 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2020 года № 5443
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алматинской области:
постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере недропользования" от 31 июля 2019 года № 322 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5217, опубликован 13 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере предпринимательства" от 31 июля 2019 года № 323 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5216, опубликован 15 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Турдалиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов