Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 63-332 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 8 желтоқсанда № 5795 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 тіркелген, 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 558 919 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 31 929 883 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 571 744 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер – 45 970 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 524 371 566 мың теңге;
2) шығындар – 568 641 655 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 146 222 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67 766 275 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 620 053 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 487 644 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 2 487 644 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 73 356 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73 356 358 мың теңге.";
6-1, 6-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"6-1. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандық бюджеттерден, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен 5 267 510 мың теңге сомасында облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері көзделсін.
Аудандық бюджеттерден, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен трансферттердің түсімдерін бөлу Алматы облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6-2. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте төтенше жағдай режимін енгізуге байланысты республикалық бюджеттің шығындарын өтеуге 15 354 487 мың теңге сомасында шығыстар ескерілсін.";
8-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 3 декабря 2020 года № 63-332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 декабря 2020 года № 5795
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы" от 13 декабря 2019 года № 55-282 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5371, опубликован 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 558 919 163 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 929 883 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 571 744 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 970 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 524 371 566 тысяч тенге;
2) затраты – 568 641 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 146 222 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67 766 275 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 620 053 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 487 644 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 487 644 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 73 356 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 356 358 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 6-1, 6-2:
"6-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год поступления трансфертов из районных бюджетов, бюджетов городов областного значения на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 5 267 510 тысяч тенге.
Распределение поступлений трансфертов из районных бюджетов, бюджетов городов областного значения определяется на основании постановления акимата Алматинской области.
6-2. Учесть, в областном бюджете на 2020 год расходы на компенсацию потерь республиканского бюджета в связи с введением режима чрезвычайного положения в сумме 15 354 487 тысяч тенге.";
в пункте 8:

"161 063 230" саны "147 676 946" санына ауыстырылсын;
"45 893 924" саны "49 775 299" санына ауыстырылсын;
"5 176 908" саны "5 123 339" санына ауыстырылсын;
"54 525 577" саны "43 267 121" санына ауыстырылсын;
"849 044" саны "841 021" санына ауыстырылсын;
"202 851" саны "201 255" санына ауыстырылсын;
"7 451 850" саны "1 860 624" санына ауыстырылсын;
"тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға – 200 000 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына байланысты қызмет атқарудың ерекше режимі кезеңіндегі жұмысы үшін ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге – 366 940 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 604 097 мың теңге;
жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға – 972 302 мың теңге;";
"агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға – 1 500 000 мың теңге;" деген жол алынып тасталсын;
"8 998 906" саны "11 799 917" санына ауыстырылсын;
"5 161 011" саны "2 360 000" санына ауыстырылсын;
"жеке және заңды тұлғаларға жемістің бактериялық күйік жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызуға және өсіруге арналған шығындарды өтеуге – 122 627 мың теңге;" деген жол алынып тасталсын;
"10 746 338" саны "10 070 837" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"33 603 259" саны "32 573 109" санына ауыстырылсын;
"8 983 627" саны "8 833 627" санына ауыстырылсын;
"2 864 736" саны "2 864 735" санына ауыстырылсын;
"3 595 833" саны "2 921 961" санына ауыстырылсын;
"2 845 915" саны "2 639 638" санына ауыстырылсын;
11-тармақтағы:
"6 672 450" саны "6 897 492" санына ауыстырылсын;
12-тармақтағы:
"88 796 416" саны "70 877 273" санына ауыстырылсын;
"10 367 292" саны "9 111 550" санына ауыстырылсын;
"78 429 124" саны "61 765 723" санына ауыстырылсын;
13-тармақтағы:
"ирригациялық жүйе бойынша техникалық паспорттарды жасауға;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға;".
16-тармақтағы:
"957 309" саны "954 776" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:

цифры "161 063 230" заменить на цифры "147 676 946";
цифры "45 893 924" заменить на цифры "49 775 299";
цифры "5 176 908" заменить на цифры "5 123 339";
цифры "54 525 577" заменить на цифры "43 267 121";
цифры "849 044" заменить на цифры "841 021";
цифры "202 851" заменить на цифры "201 255";
цифры "7 451 850" заменить на цифры "1 860 624";
после строки "субсидирование развития семеноводства – 200 000 тысяч тенге;" дополнить следующими строками:
"выплату премии сотрудникам органов внутренних дел за работу в период особого режима несения службы, связанного с распространением коронавирусной инфекции COVID-19 – 366 940 тысяч тенге;
увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 604 097 тысяч тенге;
изъятие земельных участков для государственных нужд – 972 302 тысячи тенге;";
строку: "субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса – 1 500 000 тысяч тенге;" исключить;
цифры "8 998 906" заменить на цифры "11 799 917";
цифры "5 161 011" заменить на цифры "2 360 000";
строку: "возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых – 122 627 тысяч тенге;" исключить;
цифры "10 746 338" заменить на цифры "10 070 837";
в пункте 9:
цифры "33 603 259" заменить на цифры "32 573 109";
цифры "8 983 627" заменить на цифры "8 833 627";
цифры "2 864 736" заменить на цифры "2 864 735";
цифры "3 595 833" заменить на цифры "2 921 961";
цифры "2 845 915" заменить на цифры "2 639 638";
в пункте 11:
цифры "6 672 450" заменить на цифры "6 897 492";
в пункте 12:
цифры "88 796 416" заменить на цифры "70 877 273";
цифры "10 367 292" заменить на цифры "9 111 550";
цифры "78 429 124" заменить на цифры "61 765 723";
в пункте 13:
после строки: "изготовление технических паспортов по ирригационным системам;" дополнить следующими строками:
"увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта;
изъятие земельных участков для государственных нужд;";
в пункте 16:
цифры "957 309" заменить на цифры "954 776";
в пункте 17:

"27 003 684" саны "26 854 324" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Алпысбаев
Алматы облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы С. Муканов

цифры "27 003 684" заменить на цифры "26 854 324".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алматинского
областного маслихата А. Алпысбаев
Исполняющий обязанности секретаря
Алматинского областного маслихата С. Муканов

4 960 126
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 960 126
4
Емханалар
102 704
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
102 704
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
102 704
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
56 920
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
56 920
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
56 920
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
11 688 589
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 688 589
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 057
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
12 408
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
927 954
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 700
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
10 452 267
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32 138 057
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 735 659
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 978 655
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
872 098
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 094 740
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348 321
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
663 496
261
Облыстың білім басқармасы
712 111
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
600 957
037
Әлеуметтік сауықтандыру
111 154
271
Облыстың құрылыс басқармасы

4 960 126
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 960 126
4
Поликлиники
102 704
253
Управление здравоохранения области
102 704
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
102 704
5
Другие виды медицинской помощи
56 920
253
Управление здравоохранения области
56 920
029
Областные базы спецмедснабжения
56 920
9
Прочие услуги в области здравоохранения
11 688 589
253
Управление здравоохранения области
11 688 589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
122 057
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
12 408
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
927 954
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 700
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
10 452 267
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32 138 057
1
Социальное обеспечение
4 735 659
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 978 655
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
872 098
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 094 740
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
348 321
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
663 496
261
Управление образования области
712 111
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
600 957
037
Социальная реабилитация
111 154
271
Управление строительства области

5 304 041
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
5 304 041
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
53 127 300
1
Ауыл шаруашылығы
46 479 267
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
40 020 581
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 300
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 487 200
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
452
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
3 316 115
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
527 646
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
616 176
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
10 000
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
144 997
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
61 056
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
34 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 913 836
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
11 799 917
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
16 268 459
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
100 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 260
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 360 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

5 304 041
071
Развитие газотранспортной системы
5 304 041
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
53 127 300
1
Сельское хозяйство
46 479 267
255
Управление сельского хозяйства области
40 020 581
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
181 300
002
Субсидирование развития семеноводства
1 487 200
003
Капитальные расходы государственных органов
452
006
Субсидирование производства приоритетных культур
3 316 115
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
527 646
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
616 176
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
10 000
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 997
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
61 056
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
34 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 913 836
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 799 917
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
16 268 459
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
100 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 260
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 360 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

122 938
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
15 354 487
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
394 354
III. Таза бюджеттік кредит беру
61 146 222
Бюджеттік кредиттер
67 766 275
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
49 356 579
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 356 579
261
Облыстың білім басқармасы
2 241 110
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 241 110
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
18 820 131
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
18 820 131
271
Облыстың құрылыс басқармасы
235 074
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
235 074
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
32 769
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
32 769
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
27 864 552
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
27 814 353
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
50 199
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
162 943
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
162 943
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 111 550
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 111 550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 111 550
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру

122 938
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
15 354 487
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
394 354
III. Чистое бюджетное кредитование
61 146 222
Бюджетные кредиты
67 766 275
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
49 356 579
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 356 579
261
Управление образования области
2 241 110
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 241 110
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
18 820 131
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
18 820 131
271
Управление строительства области
235 074
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
235 074
273
Управление культуры, архивов и документации области
32 769
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
32 769
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
27 864 552
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
27 814 353
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
50 199
285
Управление физической культуры и спорта области
162 943
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
162 943
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 111 550
1
Жилищное хозяйство
9 111 550
271
Управление строительства области
9 111 550
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья