Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 11 "Талдықорған қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 401 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 шілдеде № 5553 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3817 тіркелген, 2016 жылдың 24 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихат аппаратының басшысы Т. К. Бигужановке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Джансенгиров
Талдықорған қалалық мәслихатының
хатшысы Т. Ахажан

О признании утратившим силу решения Талдыкорганского городского маслихата от 13 апреля 2016 года № 11 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Талдыкорган"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 25 июня 2020 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 июля 2020 года № 5553
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Талдыкорганского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Талдыкорган" от 13 апреля 2016 года № 11 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3817, опубликован 24 мая 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата городского маслихата Бигужанова Т. К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата С. Джансенгиров
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан