Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-227 "Қапшағай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 68-252 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 сәуірде № 5473 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5385 тіркелген, 2020 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 502 487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 041 927 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 28 624 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 254 841 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 177 095 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 10 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 7 177 085 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 931 950 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 715 441 мың теңге;
субвенциялар 2 529 694 мың теңге;
2) шығындар 12 166 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22 511 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 27 953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 442 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 686 217 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 686 217 мың теңге.";
3-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 63-227 "О бюджете города Капшагай на 2020-2022 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 6 апреля 2020 года № 68-252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2020 года № 5473
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 63-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5385, опубликован 11 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 10 502 487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 041 927 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 624 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 254 841 тысяча тенге;
поступления трансфертов 7 177 095 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 10 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 7 177 085 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 931 950 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 715 441 тысяча тенге;
субвенции 2 529 694 тысячи тенге;
2) затраты 12 166 193 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22 511 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 27 953 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 442 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 686 217 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 686 217 тысяч тенге.";
в пункте 3:

"31 432" саны "80 305" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Даданбеков
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы К. Ахметтаев

цифры "31 432" заменить на цифры "80 305".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Даданбеков
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев