Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 17-70 "Қапшағай қалалық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 75-271 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 7 қыркүйекте № 5637 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қалалық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 наурыздағы № 17-70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4191 тіркелген, 2017 жылдың 04 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Қапшағай қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Мейрамгуль Казбековна Айтоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы Б. Абенов
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы К. Ахметтаев

О признании утратившим силу решения Капшагайского городского маслихата от 3 марта 2017 года № 17-70 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Капшагайского городского маслихата и его описания"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 2 сентября 2020 года № 75-271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 сентября 2020 года № 5637
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Капшагайского городского маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Капшагайского городского маслихата и его описания" от 3 марта 2017 года № 17-70 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4191, опубликовано 04 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Капшагайского городского маслихата Айтову Мейрамгуль Казбековну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Б. Абенов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев