Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 64-230 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 80-279 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 қарашада № 5776 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 64-230 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5401 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41 572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 711 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 861 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 861 мың теңге;
субвенциялар 4 000 мың теңге;
2) шығындар 44 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 304 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 304 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 998 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 002 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28 002 мың теңге;
субвенциялар 4 000 мың теңге;
2) шығындар 51 709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 9 января 2020 года № 64-230 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2020-2022 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 ноября 2020 года № 80-279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2020 года № 5776
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 64-230 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5401, опубликован 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 41 572 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 861 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 861 тысяча тенге;
субвенции 4 000 тысяч тенге;
2) затраты 44 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 304 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 304 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 44 998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 002 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 28 002 тысячи тенге;
субвенции 4 000 тысяч тенге;
2) затраты 51 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 711 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 711 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 711 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 711 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы Б. Абенов
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 80-279 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 64-230 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Б. Абенов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 19 ноября 2020 года № 80-279
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 9 января 2020 года № 64-230
Бюджет Заречного сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы