Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 02 тамыздағы № 7-36 "Текелі қаласындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 47-281 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 1 маусымда № 5530 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 02 тамыздағы № 7-36 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2016 жылдың 21 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Текелі қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Менисов Бакытжан Запировичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Жумадилов
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский

О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 02 августа 2016 года № 7-36 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Текели"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26 мая 2020 года № 47-281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 июня 2020 года № 5530
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Текели" от 02 августа 2016 года № 7-36 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3943, опубликован 21 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Текелийского городского маслихата Менисову Бакытжану Запировичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Т. Жумадилов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский