Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55-248 "Ақсу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 58-262 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 сәуірде № 5474 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55-248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5380 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 341 145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 706 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39 352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 420 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 8 587 757 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансфертт 2 838 096 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 456 700 мың теңге;
субвенциялар 5 292 961 мың теңге;
2) шығындар 11 540 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 73 539 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 103 388 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55-248 "О бюджете Аксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 6 апреля 2020 года № 58-262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2020 года № 5474
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 55-248 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5380, опубликован 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 9 341 145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 706 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления 39 352 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 420 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 587 757 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 838 096 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 456 700 тысяч тенге;
субвенции 5 292 961 тысяча тенге;
2) затраты 11 540 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 73 539 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 103 388 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 29 849 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 273 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 273 171 мың теңге.";
3-тармақтағы:
"16 285" саны "40 713" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 29 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 273 171 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 273 171 тысяча тенге.";
в пункте 3:
цифры "16 285" заменить на цифры "40 713".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".