Ақсу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 66-291 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 қыркүйекте № 5669 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақсу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4279 тіркелген, 2017 жылдың 20 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Ақсу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 26 шілдедегі № 49-230 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5213 тіркелген, 2019 жылдың 8 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Усенов Нурбол Каметкалиевичке жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Мусабаланов
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского районного маслихата
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 сентября 2020 года № 66-291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 сентября 2020 года № 5669
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аксуского районного маслихата:
1) "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Аксускому району" от 9 июня 2017 года № 16-75 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4279, опубликован 20 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аксускому району" от 26 июля 2019 года № 49-230 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5213, опубликован 8 августа 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Аксуского районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Г. Мусабаланов
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов