Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 мамырдағы № 15-70 "Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 66-290 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 қазанда № 5685 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 мамырдағы № 15-70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4266 тіркелген, 2017 жылдың 20 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Усенов Нурбол Каметкалиевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Мусабаланов
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата от 29 мая 2017 года № 15-70 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Аксуского районного маслихата и его описания"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 сентября 2020 года № 66-290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 октября 2020 года № 5685
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Аксуского районного маслихата Алматинской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Аксуского районного маслихата и его описания" от 29 мая 2017 года № 15-70 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4266, опубликован 20 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Аксуского районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Г. Мусабаланов
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов