Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55-248 "Ақсу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 71-311 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5814 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55-248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5380 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 458 826 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 848 145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 989 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 545 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 9 600 147 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 10 000 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферт 3 562 275 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 734 911 мың теңге;
субвенциялар 5 292 961 мың теңге;
2) шығындар 12 170 708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 91 018 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55-248 "О бюджете Аксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 71-311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5814
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 55-248 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5380, опубликован 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 10 458 826 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 848 145 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4 989 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 545 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 600 147 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления10 000 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 3 562 275 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 734 911 тысяч тенге;
субвенции 5 292 961 тысяча тенге;
2) затраты 12 170 708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 91 018 тысяч тенге, в том числе:

бюджеттік кредиттер 120 867 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29 849 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 802 900 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)1 802 900 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

бюджетные кредиты 120 867 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 802 900 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета1 802 900 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".