Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 "Алакөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 67-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 сәуірде № 5475 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5395 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 319 113 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2 737 937 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21 484 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 33 393 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 526 299 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 055 110 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3 564 908 мың теңге;
субвенциялар 5 906 281 мың теңге;
2) шығындар 19 288 219 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 52 765 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 18 812 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 021 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 021 871 мың теңге.".
5-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете Алакольского района на 2020-2022 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 6 апреля 2020 года № 67-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2020 года № 5475
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 62-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5395, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 16 319 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 737 937 тысяч тенге;
неналоговые поступления 21 484 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 33 393 тысячи тенге;
поступления трансфертов 13 526 299 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 055 110 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 564 908 тысяч тенге;
субвенции 5 906 281 тысяча тенге;
2) затраты 19 288 219 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 52 765 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 18 812 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета(-) 3 021 871 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 021 871 тысяча тенге.".
в пункте 5:

"60 708" саны "75 885" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов

цифры "60 708" заменить на цифры "75 885".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь маслихата Алакольского районного С. Жабжанов