Алакөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 01 маусымдағы "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 18 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 189 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 19 тамызда № 5616 болып тіркелді. Күші жойылы - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылы - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 14.07.2021 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33, 37-баптарына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 01 маусымдағы № 18 "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5534 тіркелген, 2020 жылдың 05 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін аумақтық сайлау комиссиясымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.".
көрсетілген шешімнің қосымшасында 26-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"26. № 69 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Т. Рысқұлов көшесі № 11, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Достық орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылы, Абай, Абылайхан, Ж. Жабаев, Р. Қошқарбаев, Қабанбай, Т. Рысқұлов, Әлібаев, Теміржолшылар көшелері, Көктұма, Жалаңашкөл станциясының аумағы.".
көрсетілген шешімнің қосымшасы 54-тармақпен толықтырылсын:
"54. № 1049 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Жансүгіров көшесі № 5, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Достык кентінің № 11 орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылы, Б. Момышұлы, Бейбітшілік, Бәкіров, әскери қалашық, Д. Қонаев, Достық, Ә. Молдағұлова, І. Жансүгіров, Қасабай, Д. Рақышев, С. Сейфуллин, Ш. Құдайбердіұлы, М. Мақатаев көшелерінің аумағы.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. О. Қанағатовқа жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Алакольского района от 01 июня 2020 года № 18 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району"
Решение акима Алакольского района Алматинской области от 18 августа 2020 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 августа 2020 года № 5616. Утратило силу решением акима Алакольского района Алматинской области от 14 июля 2021 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима Алакольского района Алматинской области от 14.07.2021 № 20 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алакольского района от 01 июня 2020 года № 18 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5534, опубликован 05 июня 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району по согласованию с территориальной избирательной комиссией образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.".
в приложении к указанному решению пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Избирательный участок № 69.
Центр: село Достык, улица Т. Рыскулова № 11, коммунальное государственное учреждение "Достыкская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района.
В границах: территории села Достык, улицы Абая, Абылайхана, Ж. Жабаева, Р. Кошкарбаева, Кабанбая, Т. Рыскулова, Алибаева, Железнодорожная, станции Коктума, Жаланашкол.".
приложение указанного решения дополнить пунктом 54:
"54. Избирательный участок № 1049:
Центр: село Достык, улица Жансугурова № 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 11 поселка Достык с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района.
В границах: территории села Достык, улицы Б. Момышулы, Бейбитшилик, Бакирова, военный городок, Д. Конаева, Достык, А. Молдагуловой, И. Джансугурова, Касабая, Д. Ракишева, С. Сейфуллина, Ш. Кудайбердыулы, М. Макатаева.".

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Жаканбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Алакөл аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы Е. Манкебаев

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Канагатова Д.О.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Жаканбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Алакольской районной территориальной избирательной комиссии Е. Манкебаев