Достық ауылдық округінің Достық ауылындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 сәуірде № 5516 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Достық ауылдық округінің Достық ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 8 қазандағы қорытындысы негізінде, Алакөл ауданы Достық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық ауылдық округінің Достық ауылындағы "Лаңкөл" көшесі "Шәкәрім Құдайбердіұлы" көшесіне, "Қызылсай" көшесі "Дәнеш Рақышев" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Курмаев

О переименовании улиц в селе Достык Достыкского сельского округа
Решение акима Достыкского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 28 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 апреля 2020 года № 5516
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Достык Достыкского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Достыкского сельского округа Алакольского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Достык Достыкского сельского округа улицу "Лаңкөл" в улицу "Шәкәрім Құдайбердіұлы", улицу "Қызылсай" в улицу "Дәнеш Рақышев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Курмаев