Еңбекші ауылдық округінің Еңбекші ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 маусымның № 05 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 маусымда № 5544 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Еңбекші ауылдық округінің Еңбекші ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 8 қазандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Алакөл ауданы, Еңбекші ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекші ауылдық округінің Еңбекші ауылындағы "М. Әуезов" көшесі "Шіре ана" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Сагымбеков

О переименовании улицы в селе Енбекши Енбекшинского сельского округа
Решение акима Енбекшинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 11 июня 2020 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июня 2020 года № 5544
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Енбекши Енбекшинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Енбекшинского сельского округа Алакольского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "М. Әуезова" в улицу "Шіре ана" в селе Енбекши Енбекшинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Сагымбеков