Лепсі ауылдық округінің Лепсі ауылындағы жаңа көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Лепсі ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 қыркүйектің № 6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 қыркүйекте № 5668 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Лепсі ауылдық округі Лепсі ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 8 қазандағы қорытындысы негізінде, Алакөл ауданы Лепсі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лепсі ауылдық округінің Лепсі ауылындағы жаңа көшелеріне "Сәкен Сейфуллин", "Әл-Фараби" атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Копчикбаев

О присвоении наименований новым улицам в селе Лепсинск Лепсинского сельского округа
Решение акима Лепсинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 18 сентября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 сентября 2020 года № 5668
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Лепсинск Лепсинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Лепсинского сельского округа Алакольского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования новым улицам в селе Лепсинск Лепсинского сельского округа "Сәкен Сейфуллин", "Әл-Фараби".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким С. Копчикбаев