Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5407 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 254 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 743 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 511 мың теңге;
2) шығындар 27 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 565 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 565 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 67-176 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 590 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 094 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 767 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 327 мың теңге;
2) шығындар 25 684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.

О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 59-250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5407.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 434 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 254 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 743 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 511 тысяч тенге;
2) затраты 27 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 565 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 565 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25.09.2020 № 67-176 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 684 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 590 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 094 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 767 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 327 тысяч тенге;
2) затраты 25 684 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтары № 59-250 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению маслихата Балхашского района от 9 января 2020 года № 59-250
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2020 год