Балқаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-3 "Балқаш ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 шілдедегі № 07-01 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 3 шілдеде № 5557 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Балқаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы әкімінің "Балқаш ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4953 тіркелген, 2018 жылдың 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 1-тармағының бірінші абзацындағы "Қасымбеков көшесі № 17, ауылдық мәдениет үйі" сөздері "А. Қасымбеков көшесі № 3, Балқаш аудандық білім бөлімінің "Қарағаш орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі" деген сөздерге өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 4-тармағының бірінші абзацындағы "Б. Бейсекбаев атындағы орта мектебі" сөздері "Балқаш аудандық білім бөлімінің "Б. Бейсекбаев атындағы мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі" деген сөздерге өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 7-тармағының бірінші абзацындағы "Ы. Алтынсарин көшесі № 14, Үшжарма орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" сөздері "Ы. Алтынсарин көшесі № 14 А, Балқаш аудандық білім бөлімінің "Үшжарма негізгі орта мектеп жанындағы интернат" мемлекеттік коммуналдық мекемесі" деген сөздерге өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 8-тармағының бірінші абзацындағы "Д. Қонаев көшесі № 26, Ақдала орта мектебі Бояулы шағын жинақталған бастауыш мектебімен" сөздері "Д. Қонаев көшесі № 24, ауылдық мәдениет үйі" деген сөздерге өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 22-тармағының бірінші абзацындағы "Ни-Хак-Сун көшесі № 24/2, Н.Бозжанов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" сөздері "Омарбеков көшесі № 23 А, ауылдық мәдениет үйі" деген сөздерге өзгертілсін.

О внесении изменений в решение акима Балхашского района от 14 декабря 2018 года № 12-3 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Балхашскому району"
Решение акима Балхашского района Алматинской области от 2 июля 2020 года № 07-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 июля 2020 года № 5557
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Балхашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Балхашского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Балхашскому району" от 14 декабря 2018 года № 12-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4953, опубликован 21 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в первом абзаце пункта 1 приложения указанного решения слова "улица Касымбекова № 17, сельский дом культуры" заменить словами "улица А. Касымбекова № 3, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа Карагаш" отдела образования Балхашского района";
в первом абзаце пункта 4 приложения указанного решения слова "средняя школа имени Б. Бейсекбаева" заменить словами "государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия имени Б. Бейсекбаева с дошкольным мини центром" отдела образования Балхашского района";
в первом абзаце пункта 7 приложения указанного решения слова "улица Алтынсарина № 14, средняя школа Ушжарма с дошкольным миницентром" заменить словами "улица Ы. Алтынсарина № 14 А, государственное коммунальное учреждение "Интернат при основной средней школе Ушжарма" отдела образования Балхашского района";
в первом абзаце пункта 8 приложения указанного решения слова "улица Д. Кунаева № 26, Акдалинская средняя школа с Бояулинской малокомплектной начальной школой" заменить словами "улица Д. Кунаева № 24, сельский дом культуры";
в первом абзаце пункта 22 приложения указанного решения слова "улица Ни-Хак-Сун № 24/2, средняя школа имени Н. Бозжанова с дошкольным миницентром" заменить словами "улица Омарбекова № 23 А, сельский дом культуры".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Смағұлов Сайран Сейткемелұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Токпеисов
"КЕЛІСІЛДІ"
Балқаш аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Умирбаев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Смагулова Сайрана Сейткемелулы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Токпеисов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Балхашской
районной территориальной
избирательной комиссии А. Умирбаев