Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 65-171 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 18 тамызда № 5606 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5407 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 590 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 094 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 767 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 327 мың теңге;
2) шығындар 25 684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 198 952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 159147 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 75 493 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 83 654 мың теңге;
2) шығындар 216 109 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2020 года № 59-250 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2020 года № 65-171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 августа 2020 года № 5606
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 59-250 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5407, опубликован 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 684 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 590 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 094 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 767 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 327 тысяч тенге;
2) затраты 25 684 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 198 952 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 39805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 159147 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 75 493 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 83 654 тысячи тенге;
2) затраты 216 109 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 17 157 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 17 157 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 17 157 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 17 157 тысяч тенге.".
2. Приложение 4, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихат хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамызы № 65-171 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкісыныбы
І. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 13 августа 2020 года № 65-171
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата от 9 января 2020 года № 59-250
Бюджет Акжарского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
І. Доходы