Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 68-317 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 сәуірде № 5472 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5394 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 25 382 492 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 937 499 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 26 642 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 49 233 мың теңге;
трансферттер түсiмі 20 369 118 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 45 180 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 45 164 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 16 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 20 323 938 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 816 472 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 758 337 мың теңге;
субвенциялар 7 749 129 мың теңге;
2) шығындар 32 045 827 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 147 928 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 203 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 55 897 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 811 263 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 6 811 263 мың теңге.;
5-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302 "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 68-317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2020 года № 5472
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5394, опубликован 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 382 492 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 937 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 642 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 49 233 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 369 118 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 45 180 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 45 164 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 20 323 938 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 816 472 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 3 758 337 тысяч тенге;
субвенции 7 749 129 тысяч тенге;
2) затраты 32 045 827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 147 928 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 203 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 55 897 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 811 263 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 811 263 тысячи тенге.";
в пункте 5:

"28 357" саны "73 727" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ы. Амалбек
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

цифры "28 357" заменить на цифры "73 727".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Ы. Амалбек
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын