Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 тамыздағы № 72-340 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 10 тамызда № 5601 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Жамбыл ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3829 тіркелген, 2016 жылдың 25 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
"Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4178 тіркелген, 2017 жылдың 17 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Чажабаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 6 августа 2020 года № 72-340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 августа 2020 года № 5601
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Жамбылского районного маслихата:
"О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жамбылском районе" от 31 марта 2016 года № 2-12 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3829, опубликован 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
"Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Жамбылского районного маслихата и его описания" от 3 марта 2017 года № 13-72 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4178, опубликован 17 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского районного маслихата А. Сабирова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Чажабаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын