Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 75-415 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5787 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 31-97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 11.07.2024 № 31-97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы С. Сарыев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Алпысбаев

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2020 года № 75-415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5787. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 11 июля 2024 года № 31-97
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 11.07.2024 № 31-97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "Обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата С. Сарыев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев