Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5402 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 454 081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 188 837 мың теңге;
трансферттер түсімі 265 244 мың теңге;
2) шығындар 503 218 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 49 137 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 49 137 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 247 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 154 922 мың теңге;
трансферттер түсімі 92 612 мың теңге;
2) шығындар 257 320 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 786 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 786 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 295 004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 263 765 мың теңге;
трансферттер түсімі 31 239 мың теңге;
2) шығындар 347 402 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 398 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 398 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2020-2022 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 50-226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5402.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 454 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 188 837 тысяч тенге;
поступления трансфертов 265 244 тысячи тенге;
2) затраты 503 218 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 49 137 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 49 137 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 247 534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 154 922 тысячи тенге;
поступления трансфертов 92 612 тысяч тенге;
2) затраты 257 320 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 786 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 786 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 295 004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 263 765 тысяч тенге;
поступления трансфертов 31 239 тысяч тенге;
2) затраты 347 402 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 398 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 398 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).

4. 2020-2022 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 170 492 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 81 328 мың теңге;
трансферттер түсімі 89 164 мың теңге;
2) шығындар 185 840 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 348 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 348 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 95 042 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 316 мың теңге;
2) шығындар 123 462 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 104 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 104 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 66-265 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020-2022 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 259 634 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 49 569 мың теңге;
трансферттер түсімі 210 065 мың теңге;
2) шығындар 268 529 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 895 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 895 мың теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020-2022 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 327 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 8 351 мың теңге;
трансферттер түсімі 60 976 мың теңге;
2) шығындар 71 648 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 321 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 321 мың теңге.

4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 170 492 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 81 328 тысяч тенге;
поступления трансфертов 89 164 тысячи тенге;
2) затраты 185 840 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 348 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 348 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 100 358 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 95 042 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5 316 тысяч тенге;
2) затраты 123 462 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 104 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 104 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 18.11.2020 № 66-265 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 259 634 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 569 тысяч тенге;
поступления трансфертов 210 065 тысяч тенге;
2) затраты 268 529 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 895 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 895 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 327 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 351 тысяча тенге;
поступления трансфертов 60 976 тысяч тенге;
2) затраты 71 648 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 321 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 321 тысяча тенге.

Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020 жылға арналған Боралдай кенті және ауылдық округтерінің бюджеттерінде бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 35 797 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Байсерке ауылдық округі 2 295 мың теңге;
Энергетический ауылдық округі 33 502 мың теңге.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 10 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Предусмотреть в бюджетах поселка Боралдай и сельских округов на 2020 год объемы бюджетных изъятий в сумме 35 797 тысяч тенге, в том числе:
Байсеркенский сельский округ 2 295 тысяч тенге;
Энергетический сельский округ 33 502 тысяч тенге.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Ерубаева
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 шешіміне қосымша
Іле ауданы Боралдай кентінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Г. Ерубаева
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата
от 9 января 2020 года № 50-226
Бюджет поселка Боралдай на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №50-226 шешіміне 16-қосымша
Қараой ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 68-269 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 16 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226
Бюджет Караойского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 16 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 68-269 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы