Чапаев ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Іле ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектің № 6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 қазанда № 5686 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Чапаев ауылдық округінің Чапаев ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 8 қазандағы қорытындысы негізінде, Іле ауданы Чапаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Чапаев ауылдық округінің Чапаев ауылындағы "Илийский" көшесі "Іле" көшесіне, "Целинный" көшесі "Жолбарысты" көшесіне, "30 лет Победы" көшесі "Жеңіске 30 жыл" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Чапаев ауылдық округ әкімі К. РАХИМОВ

О переименовании улиц Чапаевского сельского округа
Решение акима Чапаевского сельского округа Илийского района Алматинской области от 25 сентября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 октября 2020 года № 5686
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Чапаев Чапаевского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Чапаевского сельского округа Илийского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Чапаев Чапаевского сельского округа улицу "Илийский" в улицу "Іле", улицу "Целинный" в улицу "Жолбарысты", улицу "30 лет Победы" в улицу "Жеңіске 30 жыл".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Чапаевского сельского округа К. РАХИМОВ