Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 38-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 54-6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 сәуірде № 5496 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4990 тіркелген, 2019 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Донбаев
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев

О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Карасайскому району"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2020 года № 54-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2020 года № 5496
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Карасайскому району" от 27 декабря 2018 года № 38-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4990, опубликован 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Ж. Донбаев
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев