Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қарасай ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 274 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 10 қыркүйекте № 5640 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қарасай ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Аймановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай ауданының әкімі Ж. Далабаев
2020 жылғы 7 қыркүйегі № 274 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қарасай ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Карасайскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 7 сентября 2020 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 сентября 2020 года № 5640
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Карасайскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айманова К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района Ж. Далабаев
Приложение к постановлению от 7 сентября 2020 года № 274
Схема пастбищеоборотов по Карасайскому району на основании геоботанического обследования пастбищ