Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 47-271 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды жабуға және тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға біржолғы ақшалай өтемақы белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 59-347 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 шілдеде № 5569 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды жабуға және тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға біржолғы ақшалай өтемақы белгілеу туралы" 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 47-271 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3494 тіркелген, 2015 жылдың 27 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Ракимбекова Гулмира Абдигалиевнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Жумажанов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков

О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата от 29 сентября 2015 года № 47-271 "Об установлении единовременной денежной компенсации на покрытие расходов за коммунальные услуги и на приобретение топлива для отопления жилых помещений педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 59-347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2020 года № 5569
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата "Об установлении единовременной денежной компенсации на покрытие расходов за коммунальные услуги и на приобретение топлива для отопления жилых помещений педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности" от 29 сентября 2015 года № 47-271 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3494, опубликован 27 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Ракимбекову Гулмиру Абдигалиевну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Ж. Жумажанов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков