Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 09-56 "Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 59-346 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 шілдеде № 5572 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 09-56 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 тіркелген, 2016 жылдың 23 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Ракимбекова Гулмира Абдигалиевнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Жумажанов
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков

О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата от 27 октября 2016 года № 09-56 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Кербулакского районного маслихата и его описания"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 59-346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2020 года № 5572
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Кербулакского районного маслихата и его описания" от 27 октября 2016 года № 09-56 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4028, опубликован 23 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Ракимбекову Гулмире Абдигалиевне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Ж. Жумажанов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков