Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 6 мамырдағы № 3-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 60-12 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 8 сәуірде № 5450 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 6 мамырдағы № 3-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3870 тіркелген, 2016 жылдың 9 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенов Айдар Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы М. Смагулов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

О признании утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Коксуского района" от 6 мая 2016 года № 3-4
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 60-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 апреля 2020 года № 5450
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Коксуского района" от 6 мая 2016 года № 3-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3870, опубликован 9 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района М. Смагулов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков