Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 6-2-12 "Панфилов ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 6-71-408 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 шілдеде № 5560 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 6-2-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3810 тіркелген, 2016 жылдың 16 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Заңдылық, азаматтардың құқығын, қоршаған ортаны қорғау, коммуналдық қызмет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Сабырбаев
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров

О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 01 апреля 2016 года № 6-2-12 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Панфиловском районе"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 7 июля 2020 года № 6-71-408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июля 2020 года № 5560
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Панфиловском районе" от 01 апреля 2016 года № 6-2-12 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3810, опубликован 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам законности, охраны прав граждан, окружающей среды, коммунальных услуг".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата Б. Сабырбаев
Секретарь Панфиловского районного
Маслихата Е. Шокпаров