Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-65-372 "Панфилов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 6-75-422 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5654 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-65-372 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5384 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 491 573 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 637 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 143 175 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 691 797 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 108 217 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 107 954 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 263 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 19 583 580 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 540 376 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 210 825 мың теңге;
субвенциялар 5 832 379 мың теңге;
2) шығындар 26 746 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 81 959 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 108 175 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 6-65-372 "О бюджете Панфиловского района на 2020-2022 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 7 сентября 2020 года № 6-75-422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5654
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 6-65-372 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5384, опубликован 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 491 573 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 637 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 143 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 691 797 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 108 217 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 107 954 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 263 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 19 583 580 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 540 376 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 210 825 тысяч тенге;
субвенции 5 832 379 тысяч тенге;
2) затраты 26 746 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 81 959 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 108 175 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 26 216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 337 036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 337 036 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 26 216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 337 036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 337 036 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

36 995
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87 871
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 816
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
87 546
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
128 197
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 085
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 963
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 863
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 327
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
22 360
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 052
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 736
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 973 331
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 181 948
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 615 749
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 231 410
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
384 339
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
566 199
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
16 280
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 388
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
35 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 000
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу

36 995
006
Оказание жилищной помощи
120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87 871
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 816
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
87 546
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
128 197
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 085
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 963
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 863
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 327
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
22 360
021
Капитальные расходы государственного органа
388
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 052
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 736
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 973 331
1
Жилищное хозяйство
2 181 948
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 615 749
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 231 410
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
384 339
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
566 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
16 280
003
Капитальные расходы государственного органа
388
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 388
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
35 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан