Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 10-02 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 4 қарашада № 5727 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 502 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімінің 29.12.2022 № 502 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімге өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 23.12.2020 № 12-04 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Панфилов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Панфилов ауданы әкімінің келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-05 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4956 тіркелген, 2018 жылдың 26 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Панфилов ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 21 мамырдағы № 05-03 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5139 тіркелген, 2019 жылдың 30 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімі аппаратының басшысы Сқақов Ербол Абылайхановичке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі Т. Умралиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Панфилов аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы К. Нуралинова
Панфилов ауданы әкімінің 2020 жылғы "__" _______ №______ шешіміне қосымша
Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе
Решение акима Панфиловского района Алматинской области от 29 октября 2020 года № 10-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 ноября 2020 года № 5727. Утратило силу решением акима Панфиловского района области Жетісу от 29 декабря 2022 года № 502
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района области Жетісу от 29.12.2022 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Решение с изменением, внесенным решением акима Панфиловского района Алматинской боласти от 23.12.2020 № 12-04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Панфиловском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Панфиловского района:
1) "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе" от 11 декабря 2018 года № 12-05 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4956, опубликован 26 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О внесении изменений в решение акима Панфиловского района от 11 декабря 2018 года № 12-05 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе" от 21 мая 2019 года № 05-03 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5139, опубликован 30 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Панфиловского района Скакова Ербола Абылайхановича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района Т. Умралиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Панфиловской
районной территориальной
избирательной комиссии К. Нуралинова
Приложение к решению акима Панфиловского района №____ от "__" ______ 2020 года
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 23.12.2020 № 12-04 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. № 687 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі № 56, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елтінді батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Алмалы ауылы.
2. № 688 сайлау учаскесі.
Орталығы: Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі № 89, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Крылов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Басқұншы ауылы.
3. № 689 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пенжім ауылы, Желтоқсан көшесі № 65, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорттық зал).
Шекара: Пенжім ауылы, Уәлиханов, Лутпулла, Сейфуллин, Мусаев, Есептік квартал, Бейбітшілік, Жамбыл, Райымбек № 48-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 47-ден 63-ке дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 76-дан 104-ке дейін, 88 А (жұп жағы), № 63-тен 87-ге дейін, 73 А, (тақ жағы), Мухамади № 13-тен 45-ке дейін, 13/1, 13 Б, 29 А, (тақ жағы), № 8-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Искандеров № 41-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 48-ге дейін, 42 Б, 42 В, 42 Д, (жұп жағы), Хамраев № 19-дан 49-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 56-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
4. № 690 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пенжім ауылы, Желтоқсан көшесі № 65, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (мәжіліс залы).
Шекара: Пенжім ауылы, Көншібаев, Маметова, Машуров, Абай, Белалов, И.Ахун көшелері, 1-ші көше, 2-ші көше, 3-ші көше, 4-ші көше, 5-ші көше, 6-шы көше, 7-ші көше, 8-ші көше, 9-шы көше, 10-шы көше, 12-ші көше, Хамраев № 1-ден 17-ге дейін, 1 А, 1 Б, 19/1, (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін, 2 А, 4 А, 18 А, 20 А (жұп жағы), Искандеров № 2-ден 38-ге дейін, 20 А (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін, 1/1, 5/1, 39/1 (тақ жағы), Мухамади № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 61-ге дейін, 1 Б, 15/2, 19 Б, (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін, 10/2, 18/1, 40/1, 20 А, 26 А, 36 А, (жұп жағы), Райымбек № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 46 Б-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
5. № 691 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пенжім ауылы, 1 тұрғын үй алабы, 8 көшесі, 4 ғимарат, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пенжім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Пенжім ауылының оңтүстік шығыс бөлігіндегі тұрғын алабы, "Алтынкөл" станциясы 1-ші көше.

Сноска. Приложение с изменениями, внесенным решением акима Панфиловского района Алматинской боласти от 23.12.2020 № 12-04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Избирательный участок № 687.
Центр: село Алмалы, улица Елтинды батыра № 56, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Елтинды батыра" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Алмалы.
2. Избирательный участок № 688.
Центр: село Баскуншы, улица Карабалаева № 89, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Крылова" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Баскуншы.
3. Избирательный участок № 689.
Центр: село Пенжим, улица Желтоксан № 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (спортивный зал).
Граница: село Пенжим, улицы Уалиханова, Лутпулла, Сейфуллина, Мусаева, Учетный квартал, Бейбитшилик, Жамбыла, Райымбек с № 48 по 76 (четная сторона), с № 47 по 63 (нечетная сторона), Желтоксан с № 76 по 104, 88 А (четная сторона), с № 63 по 87, 73 А (нечетная сторона) Мухамади с № 13 по 45, 13/1, 13 Б, 29 А, (нечетная сторона), с № 8 по 14 (четная сторона), Искандерова с № 41 по 47 (нечетная сторона), с № 40 по 48, 42 Б, 42 В, 42 Д (четная сторона), Хамраева с № 19 по 49 (нечетная сторона), с № 26 по 56 (четная сторона).
4. Избирательный участок № 690.
Центр: село Пенжим, улица Желтоксан № 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (актовый зал).
Граница: село Пенжим, улицы Коншибаева, Маметовой, Машурова, Абая, Белалова, И.Ахун, 1-ая улица, 2-ая улица, 3-ья улица, 4-ая улица, 5-ая улица, 6-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, 9-ая улица, 10-ая улица, 12-ая улица, улицы Хамраева с № 1 по 17, 1 А, 1 Б, 19/1 (нечетная сторона), с № 2 по 24, 2 А, 4 А, 18 А, 20 А (четная сторона), Искандерова с № 2 по 38, 20 А (четная сторона), с № 1 по 39, 1/1, 5/1, 39/1 (нечетная сторона), Мухамади с № 1 по 9 (нечетная сторона), № 2 по 6 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 61, 1 Б, 15/2, 19 Б (нечетная сторона), с № 2 по 74, 10/2, 18/1, 40/1, 20 А, 26 А, 36 А (четная сторона), Райымбек с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 46 Б (четная сторона).
5. Избирательный участок № 691.
Центр: село Пенжим, жилой массив 1, улица 8, здание 4, коммунальное государственное учреждение "Пиджимская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: жилой массив на юго-восточной части села Пенжим, станция "Алтынколь" 1-ая улица.

6. № 692 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Алтынсарин көшесі № 41/3, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Ынтымақ ауылы.
7. № 693 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Саттаров көшесі № 3, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ават орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Ават ауылы.
8. № 694 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорғас ауылы, Мектеп көшесі № 38, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қорғас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қорғас ауылы.
9. № 695 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі № 23, "Панфилов ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Алтыүй ауылы, Әтиев, Абай, Байысбеков, Жансүгіров, Исламов, Әл-Фараби, Молдағұлова, Желтоқсан, Сейфуллин № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Алтыүй № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы) көшелері. Откорм нөмірі жоқ 9 үйлер.
10. № 696 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтыүй ауылы, Қастеев көшесі № 3, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә. Қастеев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Алтыүй ауылы, Уәлиханов, Мақатаев, Розыбакиев, Айманов, Зия Самади, Маметова, Бигелдинов, Ходжамьяров, Қастеев, Амангелді, Достық, Имяров, Алтыүй № 35-тен 79-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Сейфуллин № 15-тен 41-ге дейін (тақ жағы), № 8-ден 40-қа дейін (жұп жағы) көшелері.
11. № 697 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нәдек ауылы, Ходжамьяров көшесі № 14/1, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Надек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Нәдек ауылы.
12. № 698 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шежін ауылы, Әбілхан Қастеев көшесі № 12, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шежін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Шежін ауылы.
13. № 699 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 10, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорттық зал).

6. Избирательный участок № 692.
Центр: село Ынтымак, улица Алтынсарина № 41/3, коммунальное государственное учреждение "Нижне Пиджимская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Ынтымак.
7. Избирательный участок № 693.
Центр: село Ават, улица Саттарова № 3, коммунальное государственное учреждение "Аватская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Ават.
8. Избирательный участок № 694.
Центр: село Коргас, улица Мектеп № 38, коммунальное государственное учреждение "Коргасская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Коргас.
9. Избирательный участок № 695.
Центр: село Алтыуй, улица Желтоксан № 23, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Панфиловского района" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Панфиловского района"
Граница: село Алтыуй, улицы Атиева, Абая, Байысбекова, Жансугурова, Исламова, Аль-Фараби, Молдагуловой, Желтоксан, Сейфуллина с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Алтыуй с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона). Откорм 9 домов без номеров.
10. Избирательный участок № 696.
Центр: село Алтыуй, улица Кастеева № 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Кастеева с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Алтыуй, улицы Уалиханова, Макатаева, Розыбакиева, Айманова, Зия Самади, Маметовой, Бигельдинова, Ходжамьярова, Кастеева, Амангельды, Достык, Имярова, Алтыуй с № 35 по 79 (нечетная сторона), с № 42 по 96 (четная сторона), Сейфуллина с № 15 по 41 (нечетная сторона), с № 8 по 40 (четная сторона).
11. Избирательный участок № 697.
Центр: село Надек, улица Ходжамьярова № 14/1, коммунальное государственное учреждение "Надекская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Надек.
12. Избирательный участок № 698.
Центр: село Шежин, улица Абилхан Кастеева № 12, коммунальное государственное учреждение "Шежинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Шежин.
13. Избирательный участок № 699.
Центр: село Шолакай, улица Мектеп № 10, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (спортивный зал).

Шекара: Шолақай ауылы, Өсек, Жамбыл, Ниязова, Юлдашев, Шамиева № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Шолақай № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Мектеп № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы) көшелері, "Хутор" учаскесі нөмірі жоқ 11 үйлер, "Откорм" учаскесі нөмірі жоқ 7 үйлер.
14. № 700 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 10, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекара: Шолақай ауылы, Батырханов, Арөстең, Шамиева № 74-тен 104/1-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 93-ке дейін (тақ жағы), Шолақай № 48-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 47-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Мектеп № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 7-ден 31-ге дейін (тақ жағы) көшелері, 1-ші көше, 2-ші көше, 3-ші көше, 4-ші көше, 5-ші көше, 6-шы көше, 7-ші көше, 8-ші көше, Есептік квартал, Жиделі ауылы.
15. № 701 сайлау учаскесі.
Орталығы: Диқанқайрат ауылы, Әзімбаев көшесі № 53, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дихан-Қайрат ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Диқанқайрат ауылы.
16. № 702 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкеншыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 47/2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкеншыған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (жаңа корпусы).
Шекара: Үлкеншыған ауылы, 8 Март, Тұмақбаев, Розыбакиев, Жамбыл, Мухамади, Курбанов, Момышұлы, Халилов, Ынтымақ, Береке, Бәйтерек, Сатай батыр № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Маметова № 11-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Мұзапарова № 35-тен 57-ге дейін (тақ жағы), № 36-дан 58-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 41-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Абай № 27-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 34-тен 54-ке дейін (жұп жағы), № 31-ден 55-ке дейін (тақ жағы), Мұңайтпасов № 28-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 27-ден 49-ға дейін (тақ жағы) көшелері.
17. № 703 сайлау уческесі.
Орталығы: Үлкеншыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 47/2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкеншыған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (ескі корпусы).
Шекара: Үлкеншыған ауылы, Әубәкіров, Бөлек батыр, Мақатаев, Уәлиханов, Сейфуллин, Бейбітшілік, Сәтбаев, Жастар, Абай № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Мұңайтпасов № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Маметова № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 4-ке дейін (жұп жағы), Мұзапарова № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы) көшелері.

Граница: село Шолакай, улицы Осек, Жамбыл, Ниязова, Юлдашева, Шамиевой с № 2 по 72 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Шолакай с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 45 (нечетная сторона), Мектеп с № 1 по 5 (нечетная сторона), участок "Хутор" 11 домов без номеров, участок "Откорм" 7 домов без номеров.
14. Избирательный участок № 700.
Центр: село Шолакай, улица Мектеп № 10, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (фойе).
Граница: село Шолакай, улицы Батырханова, Арустен, Шамиевой с № 74 по 104/1 (четная сторона), с № 69 по 93 (нечетная сторона), Шолакай с № 48 по 76 (четная сторона), с № 47 по 57 (нечетная сторона), Мектеп с № 2 по 34 (четная сторона), с № 7 по 31 (нечетная сторона), 1-ая улица, 2-ая улица, 3-ья улица, 4-ая улица, 5-ая улица, 6-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, Учетный квартал, село Жидели.
15. Избирательный участок № 701.
Центр: село Диканкайрат, улица Азимбаева № 53, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Дихан-Кайрат" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Диканкайрат.
16. Избирательный участок № 702.
Центр: село Улкеншыган, улица Жибек жолы № 47/2, коммунальное государственное учреждение "Улкеншыганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (новый корпус).
Граница: село Улкеншыган, улицы 8 Марта, Тумакбаева, Розыбакиева, Жамбыла, Мухамади, Курбанова, Момышулы, Халилова, Ынтымак, Береке, Байтерек, Сатай батыра с № 1 по 65 (нечетная сторона), Маметовой с № 11 по 37 (нечетная сторона), Музапаровой с № 35 по 57 (нечетная сторона), с № 36 по 58 (четная сторона), Жибек жолы с № 41 по 55 (нечетная сторона), с № 28 по 60 (четная сторона), Абая с № 27 по 41 (нечетная сторона), с № 28 по 42 (четная сторона), Алтынсарина с № 34 по 54 (четная сторона), с № 31 по 55 (нечетная сторона), Мунайтпасова с № 28 по 46 (четная сторона), с № 27 по 49 (нечетная сторона).
17. Избирательный участок № 703.
Центр: село Улкеншыган, улица Жибек жолы № 47/2, коммунальное государственное учреждение "Улкеншыганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (старый корпус).
Граница: село Улкеншыган, улицы Аубакирова, Болек батыра, Макатаева, Уалиханова, Сейфуллина, Бейбитшилик, Сатбаева, Жастар, Абая с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Мунайтпасова с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Сатай батыра с № 2 по 52 (четная сторона), Маметовой с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 4 (четная сторона), Музапаровой с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Алтынсарина с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона).

18. № 704 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кішішыған ауылы, Бегімбетов көшесі № 59 "а", "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Кішішыған ауылы, Жарқұдық шалғайдағы жайылымы.
19. № 705 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырыққұдық ауылы, Бағай батыр көшесі № 31, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қырыққұдық ауылы.
20. № 706 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақкент ауылы, Ақкент көшесі № 2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкент бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Ақкент ауылы.
21. № 707 сайлау учаскесі
Орталығы: Лесновка ауылы, Пащенко көшесі № 57, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д. Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Лесновка ауылы, Кардон, Қарадала шалғайдағы жайылымдар.
22. № 708 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жерұйық ауылы, Момышұлы көшесі № 11, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нағарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жерұйық ауылы, Бабилян шалғайдағы жайылымы.
23. № 709 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Жаңалық көшесі № 6/1, № 21 "Еңбекші ауылдық мәдениет үйі" - "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны филиалы.
Шекара: Еңбекші ауылы.
24. № 710 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбел ауылы, Көбіков көшесі № 35, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Көбіков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сарыбел ауылы.
25. № 711 сайлау учаскесі.
Орталығы: Садыр ауылы, Тохтамов көшесі № 45, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Садыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Садыр ауылы.
26. № 712 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі № 5, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сатай батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Тұрпан ауылы.
27. № 713 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Жөкінбаев көшесі № 81, № 1 "Үшарал ауылдық мәдениет үйі" - "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны филиалы.
Шекара: Үшарал ауылы, Абай, Жөкінбаев, Шойынбаев, Тышқанбаев, Байғұтиев, Рақышев, Момышұлы, Есептік квартал көшелері, Кардон (солтүстік жағы), Ортабаз, Жіңішкеарал, Тақыр шалғайдағы жайылымдар.

18. Избирательный участок № 704.
Центр: село Кишишыган, улица Бегимбетова № 59 "а", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Кишишиган с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Кишишыган, отгонное пастбище Жаркудык.
19. Избирательный участок № 705.
Центр: село Кырыккудык, улица Багай батыра № 31, коммунальное государственное учреждение "Жаркентская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Кырыккудык.
20. Избирательный участок № 706.
Центр: село Аккент, улица Аккентская № 2, коммунальное государственное учреждение "Аккентская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Аккент.
21. Избирательный участок № 707.
Центр: село Лесновка, улица Пащенко № 57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Д. Ракышулы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Лесновка, отгонные пастбища Кардон, Карадала.
22. Избирательный участок № 708.
Центр: село Жеруйык, улица Момышулы № 11, коммунальное государственное учреждение "Нагарашинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Жеруйык, отгонное пастбище Бабилян.
23. Избирательный участок № 709.
Центр: село Енбекши, улица Жаналык № 6/1, филиал № 21 "Дом культуры села Енбекши" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Граница: село Енбекши.
24. Избирательный участок № 710.
Центр: село Сарыбель, улица Кобикова № 35, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Х. Кобикова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Сарыбель.
25. Избирательный участок № 711.
Центр: село Садыр, улица Тохтамова № 45, коммунальное государственное учреждение "Садырская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Садыр.
26. Избирательный участок № 712.
Центр: село Турпан, улица Уалиханова № 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сатай батыра" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Турпан.
27. Избирательный участок № 713.
Центр: село Ушарал, улица Жокинбаева № 81, филиал № 1 "Дом культуры села Ушарал" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Граница: село Ушарал, улицы Абая, Жокинбаева, Шойынбаева, Тышканбаева, Байгутиева, Ракышева, Момышулы, Учетный квартал, отгонные пастбища Кардон (северная часть), Ортабаз, Жинишкеарал, Такыр.

28. № 714 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі № 1, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Үшарал ауылы, Асанова, Әуезов, Үшарал колхозының 60 жылдығы, Хажиев, Шойнақ батыр, Қожбанбет би, Жамбыл көшелері.
29. № 715 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақарал ауылы, Асанова көшесі № 4, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақарал бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Ақарал, Қызылжиде ауылдары, Қисықкөпір, Қарқаралы шалғайдағы жайылымдар.
30. № 716 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі № 30, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көктал ауылы, Розыбакиев № 1-ден 7-ге дейін, № 19, № 35, № 39, № 41, № 53, № 59-дан 67-ге дейін (тақ жағы), Жағыпаров, Хмылев, Абай, Наурыз, Байбатшаев, Маметова, Майлин, Жұмабаев, Жастар, Ыбраймолдаев көшелері, 1-ші көше: № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, 2-ші көше: № 17, № 22, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, 3-ші көше: № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, 4-ші көше: № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, 5-ші көше: № 18, № 33, № 46.
31. № 717 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 64, "Көктал ауылдық мәдениет үйі" - "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (фойе).
Шекара: Көктал ауылы, Завод, Сайназаров, Уәлиханов, Құрманғазы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Әуезов № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 114-ке дейін (жұп жағы), Абылайхан № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
32. № 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 64, "Көктал ауылдық мәдениет үйі" - "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (спорттық зал).
Шекара: Көктал ауылы, Достық, Желтоқсан № 115-тен 303-ке дейін (тақ жағы), № 116-дан 304-ке дейін (жұп жағы), Абылайхан № 51-ден 253-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 252-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 27-ден 193-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 192-ге дейін (жұп жағы), Асанова № 7-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 8-ден 120-ға дейін (жұп жағы) көшелері.

28. Избирательный участок № 714.
Центр: село Ушарал, улица Кожбанбет би № 1, коммунальное государственное учреждение "Ушаралская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Ушарал, улицы Асановой, Ауезова, 60-летие колхоза Ушарал, Хажиева, Шойнак батыра, Кожбанбет би, Жамбыла.
29. Избирательный участок № 715.
Центр: село Акарал, улица Асановой № 4, коммунальное государственное учреждение "Акаральская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: села Акарал, Кызылжиде, отгонные пастбища Кисыккопир, Каркаралы.
30. Избирательный участок № 716.
Центр: село Коктал, улица Курмангазы № 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Коктал, улицы Розыбакиева с № 1 по 7, № 19, № 35, № 39, № 41, № 53, с № 59 по 67 (нечетная сторона), Жагыпарова, Хмылева, Абая, Наурыз, Байбатшаева, Маметовой, Майлина, Жумабаева, Жастар, Ыбраймолдаева, 1-ая улица: № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, 2-ая улица: № 17, № 22, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, 3-ья улица: № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, 4-ая улица: № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, 5-ая улица: № 18, № 33, № 46.
31. Избирательный участок № 717.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 64, "Дом культуры села Коктал" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района" (фойе).
Граница: село Коктал, улицы Заводская, Сайназарова, Уалиханова, Курмангазы с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Ауезова с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 113 (нечетная сторона), с № 2 по 114 (четная сторона), Абылайхана с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Момышулы с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Асановой с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона).
32. Избирательный участок № 718.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 64, "Дом культуры села Коктал" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района" (спортивный зал).
Граница: село Коктал, улицы Достык, Желтоксан с № 115 по 303 (нечетная сторона), с № 116 по 304 (четная сторона), Абылайхана с № 51 по 253 (нечетная сторона), с № 54 по 252 (четная сторона), Момышулы с № 27 по 193 (нечетная сторона), с № 28 по 192 (четная сторона), Асановой с № 7 по 121 (нечетная сторона), с № 8 по 120 (четная сторона).

33. № 719 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 107, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Дінмұхамед Қонаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көктал ауылы, Сүлейменов, Әуезов № 53-тен 209-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 208-ге дейін (жұп жағы), Құрманғазы № 55-тен 257-ге дейін (тақ жағы), № 56-дан 256-ға дейін (жұп жағы), Розыбакиева № 9-дан 295-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 294-ке дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 189-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 190-ға дейін (жұп жағы), Жаңа құрылыс № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33 көшелері.
34. № 720 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақжазық ауылы, Асанова көшесі № 11, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Ақжазық ауылы.
35. № 721 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққұдық ауылы, Орталық көшесі № 14, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Байбатшаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Аққұдық ауылы.
36. № 722 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі № 7, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әулиеағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Әулиеағаш ауылы.
37. № 723 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі № 27, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктал-Арасан орта мектебі мектеп жанындағы 50 орынды интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көктал-Арасан ауылы, Жаркент-Арасан ауылы.
38. № 724 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі № 1, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Айдарлы ауылы, Бесмая, Көктерек шалғайдағы жайылымдар.
39. № 725 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дарбазақұм ауылы, Мұратбаев көшесі № 4, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарбазақұм негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Дарбазақұм ауылы, Жанармай базасы шалғайдағы жайылымы.
40. № 726 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарпылдақ ауылы, Достық көшесі № 1, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Керімағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сарпылдақ ауылы.
41. № 727 сайлау учаскесі.

33. Избирательный участок № 719.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с дошкольным мини-центром имени Динмухамеда Конаева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Коктал, улицы Сулейменова, Ауезова с № 53 по 209 (нечетная сторона), с № 54 по 208 (четная сторона), Курмангазы с № 55 по 257 (нечетная сторона), с № 56 по 256 (четная сторона), Розыбакиева с № 9 по 295 (нечетная сторона), с № 8 по 294 (четная сторона), Жамбыла с № 1 по 189 (нечетная сторона), с № 2 по 190 (четная сторона), Жана курылыс № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33.
34. Избирательный участок № 720.
Центр: село Акжазык, улица Асановой № 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Акжазык.
35. Избирательный участок № 721.
Центр: село Аккудык, улица Орталык № 14, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Байбатшаева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Аккудык.
36. Избирательный участок № 722.
Центр: село Аулиеагаш, улица Шанти би № 7, коммунальное государственное учреждение "Аулиеагашская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Аулиеагаш.
37. Избирательный участок № 723.
Центр: село Коктал-Арасан, улица Уалиханова № 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Коктал-Арасан пришкольном интернатом на 50 мест" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Коктал-Арасан, село Жаркент-Арасан.
38. Избирательный участок № 724.
Центр: село Айдарлы, улица Женис № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Айдарлы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Айдарлы, отгонные пастбища Бесмая, Коктерек.
39. Избирательный участок № 725.
Центр: село Дарбазакум, улица Муратбаева № 4, "Дарбазакумская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Дарбазакум, отгонное пастбище Нефтебаза.
40. Избирательный участок № 726.
Центр: село Сарпылдак, улица Достык № 1, коммунальное государственное учреждение "Керимагашская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Сарпылдак.
41. Избирательный участок № 727.

Орталығы: Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі № 40, № 4 "Қоңырөлең ауылдық мәдениет үйі" - "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны филиалы.
Шекара: Қоңырөлең ауылы, Үлкентау, Қату шалғайдағы жайылымдар.
42. № 728 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі № 31, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аманбайұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ынталы ауылы.
43. № 729 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөрібай би ауылы, Затбек көшесі № 42, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлихан Бөкейхан атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Бөрібай би ауылы.
44. № 730 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарытөбе ауылы, Қонаев көшесі № 3, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарытөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сарытөбе ауылы.
45. № 731 сайлау учаскесі.
Орталығы: Керімағаш ауылы, Достық көшесі № 22, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Керімағаш ауылы.
46. № 732 сайлау учаскесі.
Орталығы: Н. Головацкий ауылы, Домалақ ана көшесі № 3, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Головацкий атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Н. Головацкий ауылы.
47. № 733 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұптай ауылы, Байтұрсынов көшесі № 23, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұптай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сұптай ауылы.
48. № 734 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Казсельхозтехника көшесі № 17, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дәнеш Рақышев атындағы өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, 1-ші ықшам ауданы, Омаров, Исаев, Зайнудинов, Алиев № 24 "а"-дан 102-ге дейін (жұп жағы), № 55-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Самади № 39-дан 107-ге дейін (тақ жағы), № 50-ден 124-ке дейін (жұп жағы), Рақышев № 19-дан 127-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 126-ға дейін (жұп жағы), Сапиев № 17-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Қожбанбет би, Шойнақ батыр, Аралбай батыр, Сатай батыр, Дөнен би, Шәнті би, Бөлек батыр, Бағай батыр, 14-ші көше, Елтінді батыр, Салпық би, Нәби Сарпеков көшелері.

Центр: село Коныролен, улица Кожбанбет би № 40, филиал № 4 "Дом культуры села Коныролен" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Граница: село Коныролен, отгонные пастбища Улкентау, Кату.
42. Избирательный участок № 728.
Центр: село Ынталы, улица Кожбанбет би № 31, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Аманбайулы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Ынталы.
43. Избирательный участок № 729.
Центр: село Борибай би, улица Затбек № 42, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Алихана Бокейхана" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Борибай би.
44. Избирательный участок № 730.
Центр: село Сарытобе, улица Конаева № 3, коммунальное государственное учреждение "Сарытобинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Сарытобе.
45. Избирательный участок № 731.
Центр: село Керимагаш, улица Достык № 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Керимагаш-Арасан" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Керимагаш.
46. Избирательный участок № 732.
Центр: село Н. Головацкого, улица Домалак ана № 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Головацкого с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Н. Головацкого.
47. Избирательный участок № 733.
Центр: село Суптай, улица Байтурсынова № 23, коммунальное государственное учреждение "Суптайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: село Суптай.
48. Избирательный участок № 734.
Центр: город Жаркент, улица Казсельхозтехника № 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Школа искусств имени Данеша Ракишева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, 1-ый микрорайон, улицы Омарова, Исаева, Зайнудинова, Алиева с № 24 "а" по 102 (четная сторона), с № 55 по 139 (нечетная сторона), Самади с № 39 по 107 (нечетная сторона), с № 50 по 124 (четная сторона), Ракышева № 19 по 127 (нечетная сторона), с № 16 по 126 (четная сторона), Сапиева с № 17 по 129 (нечетная сторона), с № 2 по 132 (четная сторона), Касымбекова с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 12 по 116 (четная сторона), Кожбанбет би, Шойнақ батыра, Аралбай батыра, Сатай батыра, Дөнен би, Шәнті би, Бөлек батыр, Бағай батыра, 14-ая улица, Ельтынды батыра, Салпық би, Нәби Сарпекова.

49. № 735 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 1, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уалиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Жастар, Болашақ, Зульяров № 19-дан 161-ге дейін (тақ жағы), Қонаев № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Тұрғанғазы Жапарқұлов № 1-ден 139-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 2/1-ден 2/8-ге дейін, Шынтаев, Амриев, Сапиев № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Рақышев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Головацкий № 2/1-ден 2/11-ге дейін (тақ жағы), Қасымбеков № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы) көшелері, Ақбұлақ учаскесіндегі нөмірі жоқ 12 үйлер.
50. № 736 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (негізгі корпус).
Шекара: Жаркент қаласы, Алматы, Қаратал, Лян, Темірқазық, Интернациональная № 37-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Табынбаев № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Мухамади № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
51. № 737 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (жатақхана).
Шекара: Жаркент қаласы, Орталық, Тышқанбаев, Достық, Бейбітшілік, Завод № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Интернациональная № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Рахимов № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 1/1, Уәлиханов № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы) көшелері.
52. № 738 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Иванов көшесі № 25, Панфилов ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы аудандық "Панфилов Су құбыры" аудандық коммуналдық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, Сыпатаев № 73-тен 107-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден 104-ке дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 71-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 56-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 106-ға дейін (жұп жағы), Белалов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 82-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Абдуллин № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20 "а"-ға дейін (жұп жағы), Рахимов № 37-ден 77-ге дейін, 129 (тақ жағы), № 38-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Завод № 7-ден 47-ге дейін, 87 (тақ жағы), № 32-ден 88-ғе дейін (жұп жағы) көшелері.

49. Избирательный участок № 735.
Центр: город Жаркент, улица Головацкого № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Жастар, Болашак, Зульярова с № 19 по 161 (нечетная сторона), Конаева с № 1 по 19 (нечетная сторона), Тұрғанғазы Жапарқұлова с № 1 по 139 (нечетная сторона), с № 26 по 88 (четная сторона), Головацкого с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Жансугурова с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Абая с № 2 по 20 (четная сторона), с № 2/1 по 2/8, Шынтаева, Амриева, Сапиева с № 1 по 15 (нечетная сторона), Ракышева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Головацкого с № 2/1 по 2/11 (нечетная сторона), Касымбекова с № 2 по 10 (четная сторона), 12 домов без номера участка Акбулак.
50. Избирательный участок № 736.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат № 6" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (основной корпус).
Граница: город Жаркент, улицы Алматы, Каратальская, Лян, Темирказык, Интернациональная с № 37 по 85 (нечетная сторона), с № 42 по 90 (четная сторона), Табынбаева с № 1 по 5 (нечетная сторона), Мухамади с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Сыпатаева с № 1 по 71 (нечетная сторона), № 2 по 36 (четная сторона).
51. Избирательный участок № 737.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат № 6" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (общежитие).
Граница: город Жаркент, улицы Орталык, Тышканбаева, Достык, Бейбитшилик, Заводская с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Интернациональная с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Рахимова с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Уалиханова № 1/1, Уалиханова с № 2 по 54 (четная сторона).
52. Избирательный участок № 738.
Центр: город Жаркент, улица Иванова № 25, районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Панфилов Су құбыры" акимата Панфиловского района.
Граница: город Жаркент, улицы Сыпатаева с № 73 по 107 (нечетная сторона), с № 38 по 104 (четная сторона), Уалиханова с № 71 по 137 (нечетная сторона), с № 56 по 130 (четная сторона), Мухамади с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 80 по 106 (четная сторона), Белалова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Конаева с № 82 по 196 (четная сторона), Иванова с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 49 (нечетная сторона), Абдуллина с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 20 "а" (четная сторона), Рахимова с № 37 по 77, 129 (нечетная сторона), с № 38 по 92 (четная сторона), Заводская с № 7 по 47, 87 (нечетная сторона), с № 32 по 88 (четная сторона).

53. № 739 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Белалов көшесі № 47 "а", "Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Зульяров № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Табынбаев № 7-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 33-тен 77-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден 130-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 31-ден 55-ке дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Қонаев № 21-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Белалов № 47-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Головацкий № 14-тен 120-ға дейін (жұп жағы), Тұрғанғазы Жапарқұлов № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы) көшелері, Жаркент қаласының батыс жағы Кардон учаскесіндегі нөмірі жоқ 22 үйлер, Кардон № 2 учаскесіндегі нөмірі жоқ 5 үйлер.
54. № 740 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі № 78, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент жоғары гуманитарлық-техникалық колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, Зульяров № 38-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 69-дан 123-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 96-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 79-дан 127-ге дейін (тақ жағы), № 132-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Белалов № 81-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 76-дан 122-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 57-ден 143-ке дейін (тақ жағы), Головацкий № 41-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 63-тен 115-ке дейін (тақ жағы), № 24-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 25-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 56-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Абай № 22-ден 206-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
55. № 741 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (негізгі корпус).
Шекара: Жаркент қаласы, Усекский мост, Есептік квартал, Батыс, Нұржеке Игілікұлы, Головацкий № 122-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Юлдашев № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 109-дан 153-ке дейін (тақ жағы), № 106-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Пушкин № 51-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Түркебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Беспаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбеков, Қонаев № 127-ден 179-ға дейін (тақ жағы), № 198-ден 218-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 139-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 132-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Асанова № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы) көшелері, Құс фермасы нөмірі жоқ 5 үйлер.

53. Избирательный участок № 739.
Центр: город Жаркент, улица Белалова № 47 "а", коммунальное государственное учреждение "Жаркентское лесное хозяйство" государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области".
Граница: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Табынбаева с № 7 по 67 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Мухамади с № 33 по 77 (нечетная сторона), с № 108 по 130 (четная сторона), Иванова с № 31 по 55 (нечетная сторона), Уалиханова с № 1 по 69 (нечетная сторона), Конаева с № 21 по 125 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Белалова с № 47 по 79 (нечетная сторона), с № 54 по 74 (четная сторона), Головацкого с № 14 по 120 (четная сторона), Тұрғанғазы Жапарқұлова с № 2 по 24 (четная сторона), 22 дома без номеров участка Кардон на западной части города Жаркент, 5 домов без номеров участка Кардон № 2.
54. Избирательный участок № 740.
Центр: город Жаркент, улица Ыбраймолдаева № 78, государственное коммунальное казенное предприятие "Жаркентский высший гуманитарно-технический колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Граница: город Жаркент, улицы Зульярова с № 38 по 134 (четная сторона), Табынбаева с № 69 по 123 (нечетная сторона), с № 80 по 96 (четная сторона), Мухамади с № 79 по 127 (нечетная сторона), с № 132 по 144 (четная сторона), Белалова с № 81 по 131 (нечетная сторона), с № 76 по 122 (четная сторона), Иванова с № 57 по 143 (нечетная сторона), Головацкого с № 41 по 105 (нечетная сторона), Жансугурова с № 63 по 115 (нечетная сторона), с № 24 по 74 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 25 по 153 (нечетная сторона), с № 56 по 102 (четная сторона), Абая с № 22 по 206 (четная сторона).
55. Избирательный участок № 741.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бауыржана Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (основной корпус).
Граница: город Жаркент, улицы Усекский мост, Учетный квартал, Батыс, Нұржеке Игілікұлы, Головацкого с № 122 по 142 (четная сторона), Юлдашева с № 2 по 28 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по 53 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 109 по 153 (нечетная сторона), с № 106 по 160 (четная сторона), Пушкина с № 51 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Туркебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Беспаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Лутфуллина с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Нусипбекова, Конаева с № 127 по 179 (нечетная сторона), с № 198 по 218 (четная сторона), Уалиханова с № 139 по 149 (нечетная сторона), с № 132 по 154 (четная сторона), Асановой с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 5 домов без номеров Птицефермы.

56. № 742 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі № 22, "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, Иванов № 84-тен 140-қа дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 55-тен 77-ге дейін (тақ жағы), Юлдашев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Головацкий № 107-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 144-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 73-тен 101-ге дейін (тақ жағы), № 26-дан 40 "а"-ға дейін (жұп жағы), Түркебаев № 49-дан 75-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Беспаев № 25-тен 35-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 50-ге дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 11-ден 25/1-ге дейін (тақ жағы), № 14-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 117-ден 163-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Көбіков № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 104-тен 128-ге дейін (жұп жағы) көшелері.
57. № 743 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі № 12, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Иванов № 142-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 79-дан 137-ге дейін, 185 (тақ жағы), Пушкин № 103-тен 145-ке дейін, 187 (тақ жағы), № 42-ден 90-ға дейін, 172 (жұп жағы), Түркебаев № 77-ден 133-ке дейін (тақ жағы), № 54 "а"-дан 140-қа дейін (жұп жағы), Беспаев № 37-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 52-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 25-тен 65-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 58-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 155-тен 195-ке дейін (тақ жағы), Қастеев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Талғаров № 71-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 100-ге дейін (жұп жағы), Билал Назим № 57-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 118-ден 146-ға дейін (жұп жағы), Ниязова № 37-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Илахунова № 46-дан 90-ға дейін (жұп жағы), Абай № 119-дан 147-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 254-ке дейін (жұп жағы) көшелері.
58. № 744 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Түркебаев көшесі № 41, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Хамраев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Жібек жолы № 12-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 160-тан 214-ке дейін (жұп жағы), Бусаков № 59-дан 131-ге дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 151-ден 215-ке дейін (тақ жағы), Пащенко № 19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Гаппаров № 13-тен 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Масанчи № 11 "а"-дан 41-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 54-ге дейін (жұп жағы), Машуров № 39-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 15-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қонаев № 181-ден 239-ға дейін (тақ жағы), № 220-дан 310-ға дейін (жұп жағы), Юлдашев № 19-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 30-дан 72-ге дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 15-тен 45-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 100-ге дейін (жұп жағы) көшелері.

56. Избирательный участок № 742.
Центр: город Жаркент, улица Розыбакиева № 22, государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом культуры акимата Панфиловского района"
Граница: город Жаркент, улицы Иванова с № 84 по 140 (четная сторона), Жибек жолы с № 55 по 77 (нечетная сторона), Юлдашева с № 1 по 17 (нечетная сторона), Головацкого с № 107 по 137 (нечетная сторона), с № 144 по 158 (четная сторона), Пушкина с № 73 по 101 (нечетная сторона), с № 26 по 40 "а" (четная сторона), Туркебаева с № 49 по 75 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Беспаева с № 25 по 35 (нечетная сторона), с № 46 по 50 (четная сторона), Лутфуллина с № 11 по 25/1 (нечетная сторона), с № 14 по 38 (четная сторона), Жансугурова с № 117 по 163 (нечетная сторона), с № 76 по 102 (четная сторона), Кобикова с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Розыбакиева с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 104 по 128 (четная сторона).
57. Избирательный участок № 743.
Центр: город Жаркент, улица Кастеева № 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ы. Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Иванова с № 142 по 160 (четная сторона), Жибек жолы с № 79 по 137, 185 (нечетная сторона), Пушкина с № 103 по 145, 187 (нечетная сторона), с № 42 по 90, 172 (четная сторона), Туркебаева с № 77 по 133 (нечетная сторона), с № 54 "а" по 140 (четная сторона), Беспаева с № 37 по 67 (нечетная сторона), с № 52 по 142 (четная сторона), Лутфуллина с № 25 по 65 (нечетная сторона), с № 40 по 58 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 155 по 195 (нечетная сторона), Кастеева с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Талгарова с № 71 по 103 (нечетная сторона), с № 76 по 100 (четная сторона), Билал Назима с № 57 по 79 (нечетная сторона), с № 118 по 146 (четная сторона), Ниязовой с № 37 по 79 (нечетная сторона), с № 52 по 76 (четная сторона), Илахуновой с № 46 по 90 (четная сторона), Абая с № 119 по 147 (нечетная сторона), с № 208 по 254 (четная сторона).
58. Избирательный участок № 744.
Центр: город Жаркент, улица Туркебаева № 41, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Х. Хамраева" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Жибек жолы с № 12 по 32 (четная сторона), Головацкого с № 160 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 59 по 131 (нечетная сторона), Уалиханова с № 151 по 215 (нечетная сторона), Пащенко с № 19 по 31 (нечетная сторона), с № 12 по 40 (четная сторона), Гаппарова с № 13 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 30 (четная сторона), Масанчи с № 11 "а" по 41 (нечетная сторона), с № 24 по 54 (четная сторона), Машурова с № 39 по 73 (нечетная сторона), с № 58 по 118 (четная сторона), Нусупбековой с № 15 по 55 (нечетная сторона), с № 8 по 40 (четная сторона), Конаева с № 181 по 239 (нечетная сторона), с № 220 по 310 (четная сторона), Юлдашева с № 19 по 39 (нечетная сторона), с № 30 по 72 (четная сторона), Ходжамьярова с № 15 по 45 (нечетная сторона), с № 60 по 100 (четная сторона).

59. № 745 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі № 23, "Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Головацкий № 139-дан 197-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 23-тен 57-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін, 146 (жұп жағы), Жансүгіров № 165-тен 253-ке дейін (тақ жағы), № 104-тен 196-ға дейін (жұп жағы), Көбіков № 23-тен 73-ке дейін (тақ жағы), № 20-дан 74-ке дейін (жұп жағы), Қастеев № 27-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 68-ге дейін, 148 (жұп жағы), Абай № 256-дан 316-ға дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 34-тен 72-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 33-тен 69-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Гаппаров № 35-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Масанчи № 56-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 47-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 102-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Машуров № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 120-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Бусаков № 133-тен 171-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
60. № 746 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптар ғимараты.
Шекара: Жаркент қаласы, Ынтымақ, Уәлиханов № 156-дан 214-ке дейін (жұп жағы), Бусаков № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Машуров № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Абдуллин № 33-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 155-тен 227-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 240-қа дейін (жұп жағы), Пащенко № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 17-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 58-ге дейін (жұп жағы), Масанчи № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
61. № 747 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев көшесі № 240, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Шамиев № 27-ден 113-ке дейін, 267 А (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін, 72, 74, 110 (жұп жағы), Абай № 318-ден 348-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 241-ден 339-ға дейін (тақ жағы), Бусаков № 64-тен 168-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 41-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Лепсинская, Өсек № 5-тен 13-ке дейін, 129 (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін, 50 (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 277-ден 359-ға дейін (тақ жағы), № 208-ден 342-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 199-дан 325-ке дейін (тақ жағы), № 216-дан 320-ға дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 255-тен 343-ке дейін (тақ жағы), № 198-ден 258-ге дейін (жұп жағы) көшелері.

59. Избирательный участок № 745
Центр: город Жаркент, улица Масанчи № 23, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Головацкого с № 139 по 197 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 23 по 57 (нечетная сторона), с № 24 по 52, 146 (четная сторона), Жансугурова с № 165 по 253 (нечетная сторона), с № 104 по 196 (четная сторона), Кобикова с № 23 по 73 (нечетная сторона), с № 20 по 74 (четная сторона), Кастеева с № 27 по 69 (нечетная сторона), с № 20 по 68, 148 (четная сторона), Абая с № 256 по 316 (четная сторона), Жибек жолы с № 34 по 72 (четная сторона), Пащенко с № 33 по 69 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Гаппарова с № 35 по 47 (нечетная сторона), с № 32 по 40 (четная сторона), Масанчи с № 56 по 88 (четная сторона), Ходжамьярова с № 47 по 81 (нечетная сторона), с № 102 по 160 (четная сторона), Машурова с № 75 по 119 (нечетная сторона), с № 120 по 216 (четная сторона), Бусакова с № 133 по 171 (нечетная сторона).
60. Избирательный участок № 746.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, здание начальных классов коммунального государственного учреждения "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бауыржана Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Ынтымак, Уалиханова с № 156 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Машурова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Ходжамьярова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Абдуллина с № 33 по 61 (нечетная сторона), с № 22 по 74 (четная сторона), Сыпатаева с № 155 по 227 (нечетная сторона), с № 162 по 240 (четная сторона), Пащенко с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Гаппарова с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Асановой с № 17 по 57 (нечетная сторона), с № 24 по 58 (четная сторона), Масанчи с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Жибек жолы с № 2 по 10 (четная сторона).
61. Избирательный участок № 747.
Центр: город Жаркент, улица Сыпатаева № 240, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Шамиева с № 27 по 113, 267 А (нечетная сторона), с № 2 по 42, 72, 74, 110 (четная сторона), Абая с № 318 по 348 (четная сторона), Конаева с № 241 по 339 (нечетная сторона), Бусакова с № 64 по 168 (четная сторона), Кошкунова с № 41 по 83 (нечетная сторона), с № 22 по 70 (четная сторона), Лепсинская, Осек с № 5 по 13, 129 (нечетная сторона), № 2 по 10, 50 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 277 по 359 (нечетная сторона), с № 208 по 342 (четная сторона), Головацкого с № 199 по 325 (нечетная сторона), с № 216 по 320 (четная сторона), Жансугурова с № 255 по 343 (нечетная сторона), с № 198 по 258 (четная сторона).

62. № 748 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі № 76, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекара: Жаркент қаласы, Бусаков № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Шамиев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Абдуллин № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 180-ге дейін, 196 (жұп жағы), Өсек № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 229-дан 293-ке дейін, 303 (тақ жағы), № 242-ден 276-ға дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 217-ден 263-ке дейін, 277, 289, 293, 299, 301 (тақ жағы), № 216-дан 258-ге дейін, 266, 338 (жұп жағы), Қонаев № 312-ден 370-ке дейін (жұп жағы) көшелері.
63. № 749 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Асанова көшесі № 12, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқықындағы "Панфилов ауданаралық көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекара: туберкулез ауруханасы, аудандық аурухана, перзентхана.
64. № 750 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Жаркент қаласы, Тұрғанғазы Жапарқұлов № 90-нан 108-ге дейін (жұп жағы), № 141-ден 183-ке дейін (тақ жағы), Зульяров № 136-дан 288-ге дейін (жұп жағы), № 163-тен 437-ге дейін (тақ жағы), Табынбаева № 125-тен 141-ге дейін (тақ жағы), № 98-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 146 "а", № 146 "б", № 146 "в", № 146 "г", 146 "д", № 131-ден № 141-ге дейін (тақ жағы), Белалов № 133-тен 135 "а"-ға дейін (тақ жағы), 124-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 145-тен 195-ке дейін (тақ жағы), № 162-ден 200-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 147-ден 185-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1/1-ден 1/75-ке дейін, № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), Талғаров № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Билал Назим № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е", № 1/1-ден 1/87-ге дейін, № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2/2-ден 2/112-ге дейін, № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Ниязова № 40-тан 50-ге дейін (жұп жағы), № 33-тен 35 "а"-ға дейін (тақ жағы) көшелері.
65. № 751 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорттық зал).

62. Избирательный участок № 748.
Центр: город Жаркент, улица Абдуллина № 76, государственное коммунальное казенное предприятие "Жаркентский многопрофильный колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Граница: город Жаркент, улицы Бусакова с № 2 по 62 (четная сторона), Кошкунова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Шамиева с № 1 по 25 (нечетная сторона), Абдуллина с № 63 по 129 (нечетная сторона), с № 76 по 180, 196 (четная сторона), Осек с № 1 по 3 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 229 по 293, 303 (нечетная сторона), с № 242 по 276 (четная сторона), Уалиханова с № 217 по 263, 277, 289, 293, 299, 301 (нечетная сторона), с № 216 по 258, 266, 338 (четная сторона), Конаева с № 312 по 370 (четная сторона).
63. Избирательный участок № 749.
Центр: город Жаркент, улица Асановой № 12, административное здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Панфиловская многопрофильная межрайонная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранение Алматинской области".
Граница: туберкулезная больница, районная больница, родильный дом.
64. Избирательный участок № 750.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Билала-Назыма с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (фойе).
Граница: город Жаркент, улицы Тұрғанғазы Жапарқұлов с № 90 по 108 (четная сторона), с № 141 по 183 (нечетная сторона), Зульярова с № 136 по 288 (четная сторона), с № 163 по 437 (нечетная сторона), Табынбаева № 125 по 141 (нечетная сторона), с № 98 по 108 (четная сторона), Мухамади с № 146 "а", № 146 "б", № 146 "в", № 146 "г", № 146 "д", с № 131 по 141 (нечетная сторона), Белалова с № 133 по 135 "а" (нечетная сторона), с № 124 по 130 (четная сторона), Иванова с № 145 по 195 (нечетная сторона), с № 162 по 200 (четная сторона), Пушкина с № 147 по 185 (нечетная сторона), Абая с № 1/1 по 1/75, с № 1 по 117 (нечетная сторона), Талгарова с № 2 по 74 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), Билал Назима № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е", с № 1/1 по 1/87, с № 1 по 55 (нечетная сторона), № 2/2 по 2/112, с № 2 по 116 (четная сторона), Ниязова с № 40 по 50 (четная сторона), с № 33 по 35 "а" (нечетная сторона).
65. Избирательный участок № 751.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Билала-Назыма с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района" (спортивный зал).

Шекара: Жаркент қаласы, 2-ші ықшам аудан: 27-ші көше, 28-ші көше, 29-шы көше, 30-шы көше, 31-ші көше, 32-ші көше, Нұрғали Жылқышиев, 34-ші көше, 35-ші көше, 36-шы көше, 37-ші көше, Октябрьская, Шығыс, Илахунова № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 108 "а"-дан 168-ге дейін, 246 (жұп жағы), № 143-тен 199-ға дейін (тақ жағы), Мухамади № 143-тен 159-ға дейін, 193/1 (тақ жағы), № 146, № 148 "а", № 148 "б", № 148 "в", № 148 "г", № 148 "д", Ниязова № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Белалова № 132-ден 144-ке дейін (жұп жағы), № 137-ден 143 "а"-ға дейін (тақ жағы), № 121 "а", № 134/1, № 134/2, № 134/3, № 134/4, № 134/5, № 134/6, № 134/7, № 134/8, Қасенов, Алиев № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Самади № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Ұзақ батыр, Тұрғанғазы Жапарқұлов № 110-нан 168-ге дейін (жұп жағы), КСХТ көшелері.
66. № 752 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Бусаков көшесі № 51, "Панфилов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаркент қаласы, Жібек жолы № 74-тен 134-ке дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 126 үй 1 корпус 40 пәтерлер, № 126 үй 2 корпус 40 пәтерлер, № 126 үй 3 корпус 20 пәтер, Пащенко № 71-ден 125-ке дейін, 151, 211, 219 (тақ жағы), № 56-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 49-дан 83-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 74-ке дейін, 148, 216, 218 (жұп жағы), Масанчи № 43-тен 69-ға дейін, 127 А, 131 (тақ жағы), № 90-нан 120-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 83-тен 119-ға дейін, 145, 213 (тақ жағы), № 162-ден 202-ге дейін, 258 (жұп жағы), Машуров № 121-ден 165-ке дейін, 259, 275 (тақ жағы), № 218-ден 268-ге дейін (жұп жағы), Бусаков № 173-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 170-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Абай № 149-дан 257-ге дейін (тақ жағы), Талғаров № 105-тен 189-ға дейін (тақ жағы), № 102-ден 188-ге дейін (жұп жағы), Билал Назим № 81-ден 213-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 260-қа дейін (жұп жағы), Ниязова № 81-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Илахунова № 67-ден № 79-ға дейін, 101 (тақ жағы), № 92-ден 158-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 197-ден 275-ке дейін (тақ жағы), № 130-дан 206-ға дейін (жұп жағы) көшелері, 4-ші ықшам ауданы: 1-ші көше: № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), 2-ші көше: № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), 3-ші көше: № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы).

Граница: город Жаркент, 2-й микрорайон: 27-ая улица, 28-ая улица, 29-ая улица, 30-ая улица, 31-ая улица, 32-ая улица, Нұрғали Жылқышиева, 34-ая улица, 35-ая улица, 36-ая улица, 37-ая улица, улицы Октябрьская, Шыгыс, Илахуновой с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Табынбаева с № 108 "а" по 168, 246 (четная сторона), с № 143 по 199 (нечетная сторона), Мухамади с № 143 по 159, 193/1 (нечетная сторона), с № 146, № 148 "а", 148 "б", № 148 "в", № 148 "г", № 148 "д", Ниязовой с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Белалова с № 132 по 144 (четная сторона), с № 137 по 143 "а" (нечетная сторона), с № 121 "а", № 134/1, № 134/2, № 134/3, № 134/4, № 134/5, № 134/6, № 134/7, № 134/8, Касенова, Алиева с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Самади с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Ұзақ батыра, Тұрғанғазы Жапарқұлова с № 110 по 168 (четная сторона), КСХТ.
66. Избирательный участок № 752.
Центр: город Жаркент, улица Бусакова № 51, коммунальное государственное учреждение "Енбекшинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Панфиловского района".
Граница: город Жаркент, улицы Жибек жолы с № 74 по 134 (четная сторона), Жибек жолы № 126 дом 1 корпус 40 квартир, № 126 дом 2 корпус 40 квартир, № 126 дом 3 корпус 20 квартир, Пащенко с № 71 по 125, 151, 211, 219 (нечетная сторона), с № 56 по 130 (четная сторона), Гаппарова с № 49 по 83 (нечетная сторона), с № 42 по 74, 148, 216, 218 (четная сторона), Масанчи с № 43 по 69, 127 А, 131 (нечетная сторона), с № 90 по 120 (четная сторона), Ходжамьярова с № 83 по 119, 145, 213 (нечетная сторона), с № 162 по 202, 258 (четная сторона), Машурова с № 121 по 165, 259, 275 (нечетная сторона), с № 218 по 268 (четная сторона), Бусакова с № 173 по 191 (нечетная сторона), с № 170 по 180 (четная сторона), Абая с № 149 по 257 (нечетная сторона), Талгарова с № 105 по 189 (нечетная сторона), с № 102 по 188 (четная сторона), Билал Назима с № 81 по 213 (нечетная сторона), с № 148 по 260 (четная сторона), Ниязовой с № 81 по 141 (нечетная сторона), с № 78 по 134 (четная сторона), Илахуновой с № 67 по 79, 101 (нечетная сторона), с № 92 по 158 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 197 по 275 (нечетная сторона), № 130 по 206 (четная сторона), 4-ый микрорайон: 1-ая улица: с № 1 по 11, (нечетная сторона), № 2 по 14 (четная сторона), 2-ая улица: с № 1 по 11 (нечетная сторона), № 2 по 12 (четная сторона), 3-ья улица: с № 2 по 12 (четная сторона).

67. алып тасталды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 23.12.2020 № 12-04 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
68. № 754 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: шекара басқармасының аумағы.
69. № 755 сайлау учаскесі.
Орталығы: Головацкий ауылы, Тен Ингер көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті жедел-техникалық бөлімі.
Шекара: жедел-техникалық бөлімінің аумағы.
70. № 756 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: Алмалы су шекаралық бөлімшесінің аумағы.
71. № 757 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: Басқұншы шекаралық бөлімшесінің аумағы.
72. № 758 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: Қорғас шекаралық бөлімшесінің аумағы.
73. № 759 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: Интал шекаралық бөлімшесінің аумағы.
74. № 760 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: Усекская шекаралық бөлімшесінің аумағы.
75. № 761 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, ҚР ҰҚК Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекара: Смирновка шекаралық бөлімшесінің аумағы.

67. исключен решением акима Панфиловского района Алматинской боласти от 23.12.2020 № 12-04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
68. Избирательный участок № 754.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: город Жаркент, территория пограничного управления.
69. Избирательный участок № 755.
Центр: село Головацкого, улица Тен Ингера № 1, Оперативно-технический отдел Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория оперативно-технического отдела.
70. Избирательный участок № 756.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория пограничного отделения Алмалы су.
71. Избирательный участок № 757.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория пограничного отделения Баскунши.
72. Избирательный участок № 758.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория пограничного отделения Коргас.
73. Избирательный участок № 759.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория пограничного отделения Интал.
74. Избирательный участок № 760.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория пограничного отделения Усекская.
75. Избирательный участок № 761.
Центр: город Жаркент, улица, Уалиханова № 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы КНБ РК по Алматинской области.
Граница: территория пограничного отделения Смирновка.