Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 83-328 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 тамызда № 5621 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5418 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 229 103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 69 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 159 138 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 159 070 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 68 мың теңге;
2) шығындар 248 046 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)18 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 943 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 937 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 69 700 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43 037 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2020 года № 83-328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2020 года № 5621
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 73-292 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5418, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 229 103 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 69 965 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 159 138 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 159 070 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 68 тысяч тенге;
2) затраты 248 046 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 943 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 943 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 70 937 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 237 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 69 700 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 43 037 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 26 663 мың теңге;
2) шығындар 74 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 829 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Аманбөктер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 013 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 19 715 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 715 мың теңге;
2) шығындар 20 013 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 29 835 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 330 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 505 мың теңге;
2) шығындар 32 759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Бақалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 21 020 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 020 мың теңге;

субвенции 26 663 тысячи тенге;
2) затраты 74 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 829 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аманбоктерского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 20 013 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 196 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 102 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 19 715 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 715 тысяч тенге;
2) затраты 20 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 32 759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 712 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 212 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 29 835 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 8 330 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 505 тысяч тенге;
2) затраты 32 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бакалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 810 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 594 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 196 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 21 020 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 020 тысяч тенге;

2) шығындар 21 810 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабөгет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 768 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 41 562 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20 552 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 010 мың теңге;
2) шығындар 42 768 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 199 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 953 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 63 246 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44 359 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 887 мың теңге;
2) шығындар 72 460 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1261 мың теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Черкасск ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 871 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 23 492 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 492 мың теңге;

2) затраты 21 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Карабогетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 42 768 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 206 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 41 562 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 20 552 тысячи тенге;
субвенции 21 010 тысяч тенге;
2) затраты 42 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 71 199 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7 953 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 63 246 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 44 359 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 887 тысяч тенге;
2) затраты 72 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 261 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1261 тысяча тенге.";
"12. Утвердить бюджет Черкасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 363 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 4 871 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 23 492 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 492 тысячи тенге;

2) шығындар 31 363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 25, 34-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 31 363 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 000 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19, 25, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Тусупов
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов
Сарқан ауданыдық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 83-328
шешіміне 1-қосымша Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 шешіміне 1-қосымша
Сарқан қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата М. Тусупов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 13 августа 2020 года № 83-328
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292
Бюджет города Саркан на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

12 417
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 087
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
4 330
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-18 943
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
18 943
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
18 943
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
18 943
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
18 943
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 83-328 шешіміне 2-қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 шешіміне 4-қосымша
Алмалы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

12 417
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
8 087
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4 330
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0
Категория
Cумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-18 943
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
18 943
8
Используемые остатки бюджетных средств
18 943
01
Остатки бюджетных средств
18 943
1
Свободные остатки бюджетных средств
18 943
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Сарканского районного маслихата от 13 августа 2020 года № 83-328
Приложение 4 к решению Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292
Бюджет Алмалинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы