Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 58-246 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5506 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5411 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 723 181 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 662 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 351 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 60 351 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 800 266 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 77 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 77 085 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 116 663 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 93 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 663 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 663 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 129 671 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 23 апреля 2020 года № 58-246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5506
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 55-235 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5411, опубликован 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 723 181 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 662 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 60 351 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 60 351 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 800 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 77 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 77 085 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 116 663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 93 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 23 663 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 663 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 129 671 тысяча тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 008 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 143 156 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102 510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 646 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 40 646 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 159 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 933 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 933 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бесағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 293 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 137 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 293 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 293 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 170 775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 482 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 482 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 11 800 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 33 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 008 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 143 156 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 102 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 646 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 40 646 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 159 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 933 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 933 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бесагашского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 160 293 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 137 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 23 293 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 293 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 170 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 482 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 482 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бескайнарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 370 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 11 800 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 33 113 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 250 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 250 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 58-246 шешіміне шешіміне 1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 55-235 шешіміне 1-қосымша
2020 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 23 апреля 2020 года № 58-246
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы"
Бюджет города Талгар на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 58-246 шешіміне 2-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 55-235 шешіміне 4-қосымша
2020 жылғы Алатау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Талгарского районного маслихата от 23 апреля 2020 года № 58-246
Приложение 4 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Алатауского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы