Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-184 "Талғар ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 60-255 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 7 тамызда № 5600 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-184 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5048 тіркелген, 2019 жылдың 21 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Андасова Мира Кудайбергеновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы

О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-184 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 августа 2020 года № 60-255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 августа 2020 года № 5600
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Талгарского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району" от 10 января 2019 года № 39-184 (зарегистрирован в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов № 5048, опубликован 21 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата Андасову Миру Кудайбергеновну.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы