Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 54-233 "Талғар ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қарашадағы № 65-276 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қарашада № 5756 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 54-233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5393 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 610 499 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 025 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 68 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 659 410 мың теңге;
трансферттер түсімі 31 857 046 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 769 170 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 769 037 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 133 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 31 087 876 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 290 942 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5 467 214 мың теңге;
субвенциялар 8 329 720 мың теңге;
2) шығындар 44 778 479 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80 657 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 118 294 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37 637 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 248 637 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 54-233 "О бюджете Талгарского района на 2020-2022 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 9 ноября 2020 года № 65-276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2020 года № 5756
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 54-233 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5393, опубликован от 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 39 610 499 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 025 438 тысяч тенге;
неналоговые поступления 68 605 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 659 410 тысяч тенге;
поступления трансфертов 31 857 046 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 769 170 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 769 037 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 133 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 31 087 876 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 290 942 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 5 467 214 тысяч тенге;
субвенции 8 329 720 тысяч тенге;
2) затраты 44 778 479 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80 657 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 118 294 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 37 637 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 248 637 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 248 637 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Куракпаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 248 637 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата С. Куракпаев
Секретарь Талгарского районного
маслихата Ж. Еңкебайұлы